łóżeczko turystyczne sun&sleep

  • Koo-di
  • 5060023800204
  • 4 dni
Łóżeczko turystyczne Koo-di Sun&SleepDla dzieci w wieku od do 18 miesięcy Specjalna zaciemniająca osłonka pozwoli uśpić Twoje dziecko nawet w ciągu dnia tworząc przyjemny półmrok. Całość wykonana z "oddychającego" materiału zatrzymującego 93% promieniowania słonecznego UVA i UVB W zestawie:...

415.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Łóżeczko turystyczne Koo-di Sun&SleepDla dzieci w wieku od 0 do 18 miesięcy

Specjalna zaciemniająca osłonka pozwoli uśpić Twoje dziecko nawet w ciągu dnia tworząc przyjemny półmrok. Całość wykonana z "oddychającego" materiału zatrzymującego 93% promieniowania słonecznego UVA i UVB

W zestawie: rozkładane łóżeczko, materacyk wygodna materiałowa torba do przechowywania i transportu,
Co odróżnia to łóżeczko turystyczne od innych dostępnych na rynku?

To idealne rozwiązanie jeśli wybierasz się z maluchem w podróż lub na wakacje - w porównaniu z standardowymi łóżeczkami turystycznymi wygrywa prostotą użytkowania, małymi wymiarami po złożeniu i przede wszystkim wagą. Bez problemu zmieścisz je w bagażniku swojego samochodu a zaoszczędzone w ten sposób miejsce zawsze możesz wykorzystać na większą ilość zabawek :)

Rozkłada się samoczynnie, wystarczy wyjąć je z opakowania i usztywnić kilkoma wzmocnieniami oraz materacykiem ( w komplecie z łóżeczkiem )

Wg. producenta przeznaczone dla dzieci od urodzenia do ok. 18 miesiąca życia, jednak z własnego doświadczenia wiemy, że starczy do co najmniej 2,5 roku, również starsze dzieci uwielbiają się w nim bawić.

 

Może być stosowane:

w domu w ogrodzie na działce podczas wakacyjnych wyjazdów 

Praktyczna moskitiera chroni Twoje dziecko przed owadami, a boki z materiału osłonią przed podmuchami wiatru kiedy łóżeczko będzie używane na świeżym powietrzu.Zamykany na zamek błyskawiczny bok łóżeczka pozwoli wygodnie wyjmować i wkładać dziecko do środka.

Dzięki niewielkim wymiarom można je zabrać praktycznie wszędzie!!!

Wymiary złożonego łóżeczka: 60 x 30 x 18 cm Wymiary po rozłożeniu: 100 x 60 x 73 cm

Będzie gotowe do snu w około 30 sekund !!!

Łóżeczko nagrodzone przez magazyn Mother&Baby w kategori Best Travel Item

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - łóżeczko turystyczne sun&sleep

  • Producent: Koo-di
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060023800204
  • EAN: 5060023800204