Lubię angielskie słówka. Pierwsze kroki w nauce języka angielskiego Outlet

Lubię angielskie słówka. Pierwsze kroki w nauce języka Lubię angielskie słówka to: podstawowe wyrazy: nazwy zwierzat, członków rodziny, pór roku, urozmaicone i ciekawe zadania, zestaw barwnych naklejek.
2,95 * 5,68 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,68 zł

Opis

Lubię angielskie słówka. Pierwsze kroki w nauce języka

Lubię angielskie słówka to:

  • podstawowe wyrazy: nazwy zwierzat, członków rodziny, pór roku,
  • urozmaicone i ciekawe zadania,
  • zestaw barwnych naklejek.

Historyjka "Lubię angielskie słówka. Pierwsze kroki w nauce języka angielskiego" to opracowanie zbiorowe, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

"Lubię angielskie słówka. Pierwsze kroki w nauce języka angielskiego" to świetna pomoc edukacyjna dla dzieci. Publikacja ta uatrakcyjnia kilkulatkom naukę języka obcego, rozwija umiejętność komunikacji i otwiera drzwi do innych kultur.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książek wspiera małych ludzi w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na pozadomową przygodę, bez problemu można ją spakować dziecku do plecaka lub torby.

Jest to stosunkowo krótka publikacja - ma 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja Lubię angielskie słówka. Pierwsze kroki w nauce języka angielskiego została udostępniona przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to wybierz także pozostałe publikacje tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to niekosztowny wybór.