Lucaffe Mamma Lucia kawa ziarnista 1 kg

  • Lucaffe
  • 8021103782572
Lucaffe Mamma Lucia - doceniana jest za doskonale skomponowaną mieszankę ziaren. Połączenie 40% ziaren arabiki i 60% robusty uwalnia z kawy pełnię esencji i bogaty smak. Jest to kawa bardzo dobrej jakości, a ziarna są specjalnie selekcjonowane, w szczególności zaś paleniu poddawane są tylko...

61.17

Cena za kg : 61.17zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Lucaffe Mamma Lucia - doceniana jest za doskonale skomponowaną mieszankę ziaren. Połączenie 40% ziaren arabiki i 60% robusty uwalnia z kawy pełnię esencji i bogaty smak. Jest to kawa bardzo dobrej jakości, a ziarna są specjalnie selekcjonowane, w szczególności zaś paleniu poddawane są tylko najlepsze z nich. Dzięki temu Lucaffe Mamma Lucia jest bardzo wyrazista w smaku, doskonale zrównoważona, bez nadmiaru goryczy czy kwasowości. Ziarna są palone na ciemnobrązowy kolor, w którym zamknięty jest tak charakter, jak i esencja kawy. Palenie odbywa się zgodnie z tradycyjną metodą włoskiej prażalni Lucaffe, która znana jest z doskonałej jakości wyrobów i profesjonalnego podejścia. Jest to idealny wybór dla smakoszy intensywnej, mocnej mieszanki, która zachwyci swoim charakterem i wyrazistością, niosąc ze sobą pożądane pobudzenie organizmu. Lucaffe Mamma Lucia jest idealna na dobry początek dnia!

Posiada doskonałą intensywność smaku, a dzięki znacznej obecności robusty, cechuje się również zwiększoną dawką kofeiny. Kawa idealnie komponuje się z mlekiem, natomiast espresso jest gęste i wyraziste w smaku - z piękną orzechową cremą. Świetnie sprawdzi się w ekspresach automatycznych oraz domowych zaparzarkach!

Składniki - Lucaffe Mamma Lucia kawa ziarnista 1 kg

40% Arabica, 60% Robusta

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lucaffe Mamma Lucia kawa ziarnista 1 kg

  • Producent: Lucaffe
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8021103782572
  • EAN: 8021103782572

Inni Klienci kupili również