NOWOŚĆ Ludwik Dezynfekujący płyn do powierzchni 250 ml

Ludwik Dezynfekujący płyn do powierzchni 250 ml

Ludwik Dezynfekujący płyn do powierzchni 250 ml Ludwik dezynfekujące płyny do powierzchni. Posiada działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Płyn przeznaczony jest do dezynfekcji powierzchni odpornych na działanie alkoholu, zarówno mających, jak i nie mających kontaktu z żywnością. - z...

12.99 zł

-35%

19.99 zł

Cena za L : 51.96zł

Dodaj do schowka

Opis

Ludwik Dezynfekujący płyn do powierzchni 250 ml

Ludwik dezynfekujące płyny do powierzchni. Posiada działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Płyn przeznaczony jest do dezynfekcji powierzchni odpornych na działanie alkoholu, zarówno mających, jak i nie mających kontaktu z żywnością. - z alkoholem 70%. Może być stosowany w gospodarstwach domowych, jednostkach służby zdrowia, domach opieki i innych placówkach użyteczności publicznej oraz w zakładach przemysłowych na powierzchnie podłogowe, ponadpodłogowe, urządzenia.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w miejscu chłodnym, suchym, dobrze wentylowanych. Unikać żródeł promieniowania, ciepła i elekrtrostatyki. Przechowywać z dala od środków spożywczych.Płyn należy stosować bez rozcieńczenia bezpośrednio na powierzchnię.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Objawy w wyniku zatrucia mogąwystąpićdopiero po narażeniu, w związku z czym w razie wątpliwości, bezpośredniego narażenia na produkt chemiczny lub przeciągającego się złego samopoczucia należy skonsultowaćsięz lekarzem i pokazaćmu Kartę Charakterystyki produktu.

Przez wdychanie:

Produkt nie został sklasyfikowany jako niebezpieczny w przypadku jego wdychania, ale pomimo to w razie stwierdzenia objawów zatrucia zaleca się usunąć poszkodowanego z miejsca narażenia oraz zapewnićmu dostęp świeżego powietrza i spokój. Jeżeli objawy nie ustąpią, należy wezwać pomoc lekarską.

Przez kontakt ze skórą:

Zdjąć zanieczyszczone ubranie i buty, oczyścić skórę lub umyć poszkodowanego mydłem naturalnym, spłukując obficie zimnąwodą. W przypadku poważnych dolegliwości należy sięudaćdo lekarza. Jeżeli mieszanka spowodowała oparzenia lub odmrożenia, nie wolno zdejmować ubrania z poszkodowanego, gdyż w sytuacji, gdy ubranie jest przylepionedo skóry może to spowodować jeszcze większe obrażenia. Jeśli na skórze pojawią się pęcherze, nie wolno ich przekłuwać, ponieważ może to zwiększyć ryzyko infekcji.

Przez kontakt z oczami:

Obficie płukaćoczy wodąo temperaturze pokojowej przez 15 minut. Jeżeli poszkodowany nosi soczewki kontaktowe, należy je usunąć o ile nie sąprzyklejone do oka, w przeciwnym razie można spowodować dalsze obrażenia. We wszystkich przypadkach, po umyciu poszkodowanego, należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem i pokazać mu Kartę Charakterystyki produktu.

Przez połknięcie / aspirację:

W razie połknięcia, skonsultować się z lekarzem pokazując mu Kartę Charakterystyki produktu.

Dane producenta/dystrybutora

GRUPA INCO S.A. 00-519 Warszawa ul. Wspólna 25

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ludwik Dezynfekujący płyn do powierzchni 250 ml

  • Producent: Ludwik
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498029185
  • EAN: 5900498029185
  • Wymiary: 8 x 3 x 15 cm