Ludwik Ekologiczna Sól ochronna do zmywarek 2 kg

Sól ochronna do zmywarek dzięki zastosowaniu całkowicie rozpuszczalnej szlachetnej, naturalnej soli warzonej o odpowiedniej wielkości granulek zmiękcza wodę i skutecznie przeciwdziała powstawaniu szkodliwego osadu z kamienia w zmywarce, na ramionach spryskiwacza, na naczyniach i sztućcach....
14,99
Cena za kg : 7.5zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,49 zł

Opis

Wysokiego gatunku, w pełni rozpuszczalna sól warzona skutecznie zmiękczająca wodę. Zapobiega osadzaniu się uciążliwych do usunięcia warstw kamienia. Ta szlachetnego pochodzenia sól dociera do każdego zakamarka zmywarki, chroniąc ją także w tych mało dostępnych miejscach, jak m.in. ramiona spryskiwaczy czy filtry Przy regularnym stosowaniu soli do zmywarek Ludwik utrzymasz dobrą kondycję samego urządzenia, jak i mytych w nim naczyń oraz sztućców.

Ekologiczna sól ochronna do zmywarek marki Ludwik to naturalna, całkowicie rozpuszczalna sól warzona. Perfekcyjnie zmiękcza wodę, dzięki czemu unikniemy osadzania się kamienia na wewnętrznych ścianach zmywarki oraz mytych naczyniach. Wytworzona niewidzialna powłoka ochronna działa na całej powierzchni znajdującej się wewnątrz urządzenia, nawet tej trudno dostępnej.

Regularne stosowanie soli pozwala zachować zarówno zmywarkę, jak i wkładane do niej naczynia oraz sztućce w idealnym stanie. Skutecznie zapobiega powstawaniu zacieków. Wybierając ekologiczną sól do zmywarek Ludwik, działamy na korzyść środowiska, ponieważ jest ona w 100% naturalnego pochodzenia, bez domieszki szkodliwych substancji chemicznych. Opakowanie w pełni nadaje się do recyklingu.

Dlaczego Ekologiczna sól ochronna do zmywarek od Ludwik to świetny wybór:

  • naturalna, szlachetna i w pełni rozpuszczalna sól warzona,
  • tworząca wewnątrz zmywarki barierę chroniącą nawet mało dostępne miejsca, jak ramiona spryskiwaczy czy filtry,
  • całkowicie bezpieczna dla środowiska, w 100% naturalna sól,
  • zapobiegająca postawaniu zacieków,
  • posiadająca opakowanie nadające się do recyklingu,
  • wydajna - opakowanie o pojemności 2 kg.

Szczegóły - Ludwik Ekologiczna Sól ochronna do zmywarek 2 kg

Składniki - Ludwik Ekologiczna Sól ochronna do zmywarek 2 kg

Sodium chloride, Substancja przeciwzbrylająca E536

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również