NOWOŚĆ Ludwik Max Power Spray do mycia naczyń 400 ml

Ludwik Max Power Spray do mycia naczyń 400 ml

Spray do naczyń o zapachu cytrusów i zielonej herbaty. Posiada innowacyjna formułę (2x bardziej wydajna*) z Systemem Express Anty-tłuszcz, który gwarantuje wysoką skuteczność mycia. Dzieki piance naczynia po umyciu są krystalicznie czyste i lśniące. Produkt nie zawiera barwników, butelka nadaje się...
17,99
Cena za L : 44.98zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,99 zł

Opis

Spray do naczyń o zapachu cytrusów i zielonej herbaty. Posiada innowacyjna formułę (2x bardziej wydajna*) z Systemem Express Anty-tłuszcz, który gwarantuje wysoką skuteczność mycia. Dzieki piance naczynia po umyciu są krystalicznie czyste i lśniące.

Produkt nie zawiera barwników, butelka nadaje się do recyklingu.

Szczegóły - Ludwik Max Power Spray do mycia naczyń 400 ml

  • Producent: Ludwik
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498039528
  • EAN: 5900498039528
  • Wymiary: 22.4 x 9 x 5 cm

Składniki - Ludwik Max Power Spray do mycia naczyń 400 ml

5–15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne. Konserwant (Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol), kompozycja zapachowa (Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol).

Sposób przygotowania i przechowywania

Spryskać brudne naczynia, w przypadku bardzo silnych zabrudzeń zwiększyć dozowanie i pozostawić na kilka minut. Za pomocą wilgotnej ściereczki/gąbki usunąć zabrudzenie i spłukać wodą zdatną do spożycia. Zalecenia: Butelka nadaje się do ponownego napełnienia i wykorzystania. Data ważności na opakowaniu. Stosować i składować w temperaturze pokojowej. Unikać źródeł ciepła, promieniowania i elektrostatyki. Przechowywać z dala od środków spożywczych.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zawiera masę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy do domu >>