NOWOŚĆ Ludwik Pianka do czyszczenia mebli Ecolabel 750 ml

Ludwik Pianka do czyszczenia mebli Ecolabel 750 ml

Pianka do czyszczenia mebli Spełnia bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU Ecolabel. Citrus Essential Oil System. Efektywne usuwanie zabrudzeń, tłustych plam i odcisków palców. Produkt przyjazny dla środowiska.Antistatic...

10.99 zł

-15%

12.99 zł

Cena za L : 14.65zł

Dodaj do schowka

Opis

Pianka do czyszczenia mebli Spełnia bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU Ecolabel. Citrus Essential Oil System. Efektywne usuwanie zabrudzeń, tłustych plam i odcisków palców. Produkt przyjazny dla środowiska.Antistatic zapobiega osadzaniu się kurzu Bez szkodliwych substancji chemicznych. Nie zawiera barwników. Butelka w 100% nadaje się do recyklingu.

Sposób przygotowania i przechowywania

Unikać żródeł ciepła, promieniowania i elektrostatyki. Przechowywać z dala od produktów spożywczych.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Objawy w wyniku zatrucia mogą wystąpić dopiero po narażeniu, w związku z czym w razie wątpliwości, bezpośredniego narażenia na produkt chemiczny lub przeciągającego sięzłego samopoczucia należy skonsultować się z lekarzem.

W przypadku kontaktu z oczami:

Obficie płukać oczy wodą o temperaturze pokojowej przez 15 minut. Jeżeli poszkodowany nosi soczewki kontaktowe, należy je usunąćo ile nie sąprzyklejone do oka, w przeciwnym razie można spowodować dalsze obrażenia. We wszystkich przypadkach, po umyciu poszkodowanego, należy jak najszybciej skonsultowaćsięz lekarzem i pokazać mu Kartę Charakterystyki produktu.

W przypadku połknięcia / aspiracji:

Nie wywoływać wymiotów a w razie gdyby wystąpiły należy trzymać głowę przechyloną do przodu aby zapobiec aspiracji zawartości żołądka. Zapewnić poszkodowanemu spokój. Przepłukać usta i gardło, ponieważ najprawdopodobniej zostały zanieczyszczone przy połknięciu.

Dane producenta/dystrybutora

GRUPA INCO S.A . 00-519 Warszawa, ul. Wspólna 26

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ludwik Pianka do czyszczenia mebli Ecolabel 750 ml

  • Producent: Ludwik
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498027891
  • EAN: 5900498027891
  • Wymiary: 28.1 x 10.5 x 6.1 cm