Ludwik Płyn do mycia kabin prysznicowych active foam Floral Violet 750 ml

Czyszczenie kabiny prysznicowej jeszcze nigdy nie było takie proste! Płyn do kabin prysznicowych Ludwik Floral Violet dzięki aktywnej pianie szczególnie sprawdza się podczas czyszczenia różnego rodzaju powierzchni kabin: szklanych, ceramicznych, z glazury, chromowanych oraz ze stali nierdzewnej....

5.99 zł

-25%

7.99 zł

Cena za L : 7.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Czyszczenie kabiny prysznicowej to trudne zadanie. Walka z zaciekami i kamieniem może przysparzać wielu problemów, dlatego tak ważne jest posiadanie odpowiednich środków myjących, które ułatwią pracę. Ludwik Płyn do mycia kabin prysznicowych active foam Floral pomaga w czyszczeniu nawet trudno dostępnych miejsc dzięki aktywnej pianie, a opakowanie o pojemności 750 ml jest wyjątkowo ekonomiczne.

Ludwik Płyn do mycia kabin prysznicowych active foam Floral wytwarza aktywną pianę, która sprawdza się przy czyszczeniu kabin szklanych, ceramicznych, z glazury, chromowanych oraz ze stali nierdzewnej. Ten nowoczesny środek myjący pomaga usunąć kamień, uciążliwe zacieki, osad z mydła czy rdzę. Wykazuje wysoką skuteczność działania, a jednocześnie nie pozostawia zarysowań czy odbarwionych powierzchni. Płyn do mycia kabin prysznicowych Ludwik sprawdza się w każdym domu, w którym mycie prysznica i armatury łazienkowej nie należy do łatwych zadań.

Ludwik to marka mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji środków myjących - debiutowała na rynku w 1964 roku. Początkowo logiem Ludwik sygnowano pierwszy płyn do naczyń w Polsce, z czasem firma zaczęła produkować chemię gospodarczą, przeznaczoną do użytku domowego. Nowoczesna technologia, ciekawy design i skuteczność działania sprawiła, że Ludwik jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów środków myjących w Polsce. O jakości marki świadczą liczne nagrody - kilkukrotnie zdobywany Złoty Laur Konsumenta czy miano Towaru Roku.

Składniki - Ludwik Płyn do mycia kabin prysznicowych active foam Floral Violet 750 ml

Aqua, Sodium Citrate, Sulfamic acid, Isopropyl alcohol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Decyl Sulfate, Sodium octyl sulphate, parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Sposób przygotowania i przechowywania

Spryskać czyszczoną powierzchnię płynem i wytrzeć do sucha ściereczką.

Stosować i składować w temperaturze pokojowej. Unikać źródeł ciepła, promieniowania i elektrostatyki. Przechowywać z dala od środków spożywczych.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

EUH208: Zawiera mieszaninę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H izotiazol-3-onu. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Laur konsumenta top marka 2018.

Informacja alergenna

EUH208: Zawiera mieszaninę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H izotiazol-3-onu.

Dane producenta/dystrybutora

GRUPA INCO S.A., ul. Wspólna 25, 00-519 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ludwik Płyn do mycia kabin prysznicowych active foam Floral Violet 750 ml

  • Producent: Ludwik
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498004076
  • EAN: 5900498004076
  • Wymiary: 28.1 x 10.5 x 6.1 cm