Ludwik Płyn do mycia naczyń aloesowy 1 kg

  • Ludwik
  • 5900861143623
  • 3 dni
Ludwik Płyn do mycia naczyń aloesowy 1 kg Bezwzględny dla tłuszczu, pozostawia czyste i lśniące naczynia bez zacieków, przeznaczony do mycia w ciepłej i zimnej wodzie, receptura z kompleksem witamin, łagodny dla dłoni, zawiera wyciąg z aloesu, przebadany dermatologicznie, ulega biodegradacji.

5.99 zł

-25%

7.99 zł

Cena za kg : 5.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Ludwik Płyn do mycia naczyń aloesowy 1 kg

Bezwzględny dla tłuszczu, pozostawia czyste i lśniące naczynia bez zacieków, przeznaczony do mycia w ciepłej i zimnej wodzie, receptura z kompleksem witamin, łagodny dla dłoni, zawiera wyciąg z aloesu, przebadany dermatologicznie, ulega biodegradacji.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w miejscu chłodnym, suchym, dobrze wentylowanych. Unikać żródeł promieniowania, ciepła i elekrtrostatyki. Przechowywać z dala od środków spożywczych.5 ml (łyżeczka) płynu na 5 litrów wody

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Objawy w wyniku zatrucia mogą wystąpić dopiero po narażeniu, w związku z czym w razie wątpliwości, bezpośredniego narażenia na produkt chemiczny lub przeciągającego sięzłego samopoczucia należy skonsultować się z lekarzem.

W przypadku kontaktu z oczami:

Obficie płukać oczy wodą o temperaturze pokojowej przez 15 minut. Jeżeli poszkodowany nosi soczewki kontaktowe, należy je usunąćo ile nie sąprzyklejone do oka, w przeciwnym razie można spowodować dalsze obrażenia. We wszystkich przypadkach, po umyciu poszkodowanego, należy jak najszybciej skonsultowaćsięz lekarzem i pokazać mu Kartę Charakterystyki produktu.

W przypadku połknięcia / aspiracji:

Nie wywoływać wymiotów a w razie gdyby wystąpiły należy trzymać głowę przechyloną do przodu aby zapobiec aspiracji zawartości żołądka. Zapewnić poszkodowanemu spokój. Przepłukać usta i gardło, ponieważ najprawdopodobniej zostały zanieczyszczone przy połknięciu.

Dane producenta/dystrybutora

GRUPA INCO S.A. 00-519 Warszawa ul. Wspólna 25

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ludwik Płyn do mycia naczyń aloesowy 1 kg

  • Producent: Ludwik
  • Kod producenta: 143623 LUD
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900861143623
  • EAN: 5900861143623
  • Wymiary: 25.5 x 8.5 x 8.5 cm