Ludwik Płyn do mycia naczyń Ecolabel Cytrusy i zielona herbata 750 ml

Ludwik płyn do naczyń spełnia bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU Ecolabel. Unikalna formuła Citric Acid System efektywnie usuwa tłuszcz i przypalenia, gwarantuje wysoką skuteczność mycia. Dzięki niej naczynia po umyciu...

7.99 zł

-20%

9.99 zł

Cena za L : 10.65zł

Dodaj do schowka

Opis

Codzienne dbanie o czystość i porządek wymaga zaopatrzenia się w niezbędne detergenty. Niestety, w większości przypadków użycie środków chemicznych wiąże się z drażniącym dla skóry działaniem, które naraża nas na wiele nieprzyjemności. Warto sięgnąć po rozwiązanie przyjazne zarówno dla nas, jak i dla środowiska, na przykład płyn do mycia naczyń marki Ludwik. Znakomicie sprawdzi się podczas zmywania naczyń oraz usuwania tłuszczu i zabrudzeń z różnych powierzchni. Najlepiej korzystać z produktu poprzez rozcieńczenie go w odpowiednich proporcjach: 5 ml płynu na 5 l wody.

Ludwik łączy w sobie skuteczne usuwanie zabrudzeń i odświeżający zapach zielonej herbaty i cytrusów. Jest doskonałym zamiennikiem zwyczajnych płynów do mycia naczyń, które są silnymi detergentami mogącymi wywołać podrażnienia i uczulenia. W przeciwieństwie do nich Ludwik jest bardzo delikatny dla skóry dłoni, a przy tym nie szkodzi środowisku. Jego wysoka jakość i przyjazny naturze charakter został potwierdzony przez certyfikat EU Ecolabel.

Płyn do mycia naczyń Ecolabel cytrusy i zielona herbata marki Ludwik jest dostępny w opakowaniu o pojemności 750 ml. Butelka posiada specjalny dozownik, który umożliwia wygodne aplikowanie produktu.

Ludwik to znana marka, która specjalizuje się w produkcji i sprzedaży środków czystości. Na rynku funkcjonuje już od 1964 roku, kiedy to wprowadziła do użytku pierwszy w Polsce płyn do mycia naczyń. Od tego czasu z powodzeniem łączy tradycję i doświadczenie z nowoczesnymi technologiami i systematycznym ulepszeniem oferty. W swoim bogatym asortymencie posiada dziś między innymi płyny i balsamy do naczyń, tabletki do zmywarek, płyny do mycia szyb oraz odplamiacze i kapsułki do prania.

Składniki - Ludwik Płyn do mycia naczyń Ecolabel Cytrusy i zielona herbata 750 ml

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Sodium chloride, Caprylyl/Capryl Glucoside, Phenoxyethanol, Glycerin, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, parfum, Laurylamine dipropylenediamine, n-Butyl-1,2-benzisothiazol-3-one

Sposób przygotowania i przechowywania

5 ml (łyżeczka) płynu na 5 litrów wody.

Suche, kryte pomieszczenia. Temperatura 0-30°C. Chronić przed mrozem oraz bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w odległości nie mniejszej niż 1,5 m od urządzeń grzewczych.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich pojemników zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ludwik Płyn do mycia naczyń Ecolabel Cytrusy i zielona herbata 750 ml

  • Producent: Ludwik
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498026313
  • EAN: 5900498026313
  • Wymiary: 25 x 10 x 5.6 cm