Ludwik Płyn do mycia szyb i glazury nano-tech Green Apple 750 ml

Przeznaczony do mycia szyb okiennych, luster, glazury, szyb samochodowych i innych powierzchni szklanych. zapobiega zaparowywaniu szyb rozpuszcza zabrudzenia na szybach i glazurze odtłuszcza czyszczone powierzchnie nie pozostawia smug chroni przed ponownymi zabrudzeniami szybko odparowuje
8,99
Cena za L : 11.99zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,99 zł

Opis

Ludwik Płyn do mycia szyb i glazury nano-tech Green Apple to skuteczny i efektywny produkt o przyjemnym zapachu zielonego jabłka do czyszczenia szklanych powierzchni. Przeznaczony jest do mycia szyb okien i samochodów, luster, glazury oraz innych powierzchni szklanych.

Dzięki zawartości alkoholu i wykorzystaniu nowoczesnej technologii nano-tech płyn ten doskonale czyści, usuwa różnego rodzaju zabrudzenia oraz odtłuszcza powierzchnie. Szybkie odparowywanie powoduje, że Ludwik Płyn do mycia szyb i glazury nano-tech Green Apple nie pozostawia smug i uciążliwych zacieków. Chroni szyby i szkło przed ponownym zabrudzeniem oraz zapobiega parowaniu (ta funkcja sprawdzi się głównie w łazienkach i samochodach).

Wydajne i duże opakowanie umożliwi dłuższe i częstsze korzystanie z produktu. Dzięki wygodnemu atomizerowi używanie płynu do szyb i glazury nano-tech Ludwik będzie szybkie, łatwe i skuteczne. Zapach zielonego jabłka zapewni komfort i miłe przeprowadzenie porządków.

Firma INCO S.A. to producent specjalizujący się w produkcji środków czystości. Od 1947 roku firma cieszy się zaufaniem i uznaniem klientów na polskim rynku. INCO S.A. została także nagrodzona tytułem “Pracodawca-Organizator Pracy Bezpiecznej”, który przyznawany jest przez PIP (Państwową Inspekcję Pracy).

Należąca do producenta marka Ludwik jest jego czołowym i najbardziej popularnym znakiem rozpoznawczym. Nie dziwi więc fakt, że Ludwik otrzymał wiele cennych nagród i wyróżnień w Polsce i na arenie międzynarodowej. Są to m.in. Złoty Laur Konsumenta, znak Towar Roku, znak Dobre bo Polskie, godło Teraz Polska, Złote Godło Konsumencki Lider Jakości, Medal Europejski, Przebój FMCG, czy Kryształowe i Złote Godło Marka Godna i tytuł Lider Sprzedaży.

Szczegóły - Ludwik Płyn do mycia szyb i glazury nano-tech Green Apple 750 ml

  • Producent: Ludwik
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498003840
  • EAN: 5900498003840
  • Wymiary: 28.1 x 10.5 x 6.1 cm

Składniki - Ludwik Płyn do mycia szyb i glazury nano-tech Green Apple 750 ml

Aqua, Isopropyl Alcohol, PPG-2 Propyl Ether, Undeceth-5, Sodium Lauryl Sulfate, PEG-12 Dimethicone, Capryl Pyrrolidone, Undecyl Alcohol, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Sposób przygotowania i przechowywania

Spryskać czyszczoną powierzchnię płynem i wytrzeć do sucha ściereczką.

Stosować i składować w temperaturze pokojowej. Unikać źródeł ciepła, promieniowania i elektrostatyki. Przechowywać z dala od środków spożywczych.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

P102: Chronić przed dziećmi; EUH208: Zawiera 1,2-benzoizotiazol-3(2H)-on. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej; Produkt nie spełnia kryteriów PBT/vPvB.

Laur konsumenta top marka 2018.

Informacja alergenna

EUH208: Zawiera mieszaninę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>