Ludwik Płyn do mycia szyb i glazury z alkoholem Lemon 750 ml

Przeznaczony do mycia szyb okiennych, luster, glazury, szyb samochodowych i innych powierzchni szklanych. zapobiega zaparowywaniu szyb rozpuszcza zabrudzenia na szybach i glazurze odtłuszcza czyszczone powierzchnie nie pozostawia smug chroni przed ponownymi zabrudzeniami szybko odparowuje

4.99 zł

-38%

7.99 zł

Cena za L : 6.65zł

Dodaj do schowka

Opis

Ludwik Płyn do mycia szyb i glazury z alkoholem Lemon to wysokiej jakości, skuteczny środek do mycia powierzchni szklanych o świeżym zapachu cytryny. Może być stosowany w czyszczeniu szyb okiennych, samochodowych, luster, glazury oraz innych szklanych powierzchni i elementów dekoracyjnych.

Dzięki zawartości alkoholu płyn ten bardzo dobrze usuwa zabrudzenia, czyści i odtłuszcza powierzchnie. Szybko odparowuje, dzięki czemu nie pozostawia uciążliwych, ciężkich do usunięcia smug i zacieków. Zapobiega parowaniu szyb oraz chroni przed ich powtórnym zabrudzeniem.

Ekonomiczne opakowanie płynu do mycia szyb i glazury z alkoholem Ludwik sprawia, że wystarcza go na dłużej, a wygodny atomizer umożliwia łatwe, szybkie i bezproblemowe użytkowanie produktu. Elementem umilającym każde sprzątanie będzie z pewnością jego świeży, cytrynowy zapach.
Producent INCO S.A. to firma  ciesząca się uznaniem i zaufaniem klientów od 1947 roku. Jest ona czołowym i jednym z najbardziej znanych producentów środków czystości na rynku polskim.

Marka Ludwik jest jej wizytówką, a sławę zdobyła dzięki niezwykle skutecznym płynom do mycia naczyń. Wysoka jakość jest również cechą innych produktów marki. Nic więc dziwnego, że zdobyła ona ogromną liczbę nagród i wyróżnień zarówno w Polsce, jak i za granicą m.in. znak Dobre bo Polskie, godło Teraz Polska, znak Towar Roku, Medal Europejski, Złoty Laur Konsumenta, Złoty Paragon, czy wyróżnienie w konkursie Perły Polskiej Gospodarki oraz Złote Godło Konsumencki Lider Jakości.

Składniki - Ludwik Płyn do mycia szyb i glazury z alkoholem Lemon 750 ml

Aqua, Isopropyl Alcohol, PPG-2 Propyl Ether, Undeceth-5, Sodium Lauryl Sulfate, PEG-12 Dimethicone, Capryl Pyrrolidone, Undecyl Alcohol, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Sposób przygotowania i przechowywania

Spryskać czyszczoną powierzchnię płynem i wytrzeć do sucha ściereczką.

Stosować i składować w temperaturze pokojowej. Unikać źródeł ciepła, promieniowania i elektrostatyki. Przechowywać z dala od środków spożywczych.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

P102: Chronić przed dziećmi; EUH208: Zawiera 1,2-benzoizotiazol-3(2H)-on. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej; Produkt nie spełnia kryteriów PBT/vPvB.

Laur konsumenta top marka 2018.

Informacja alergenna

EUH208: Zawiera mieszaninę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu.

Dane producenta/dystrybutora

GRUPA INCO S.A., ul. Wspólna 25, 00-519 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ludwik Płyn do mycia szyb i glazury z alkoholem Lemon 750 ml

  • Producent: Ludwik
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498003864
  • EAN: 5900498003864
  • Wymiary: 28.1 x 10.5 x 6.1 cm