Ludwik Płyn do mycia szyb i glazury z funkcją anty para 750 ml

Przeznaczony do mycia szyb okiennych, luster, glazury, szyb samochodowych i innych powierzchni szklanych. zapobiega zaparowywaniu szyb rozpuszcza zabrudzenia na szybach i glazurze odtłuszcza czyszczone powierzchnie nie pozostawia smug chroni przed ponownymi zabrudzeniami

5.99 zł

-25%

7.99 zł

Cena za L : 7.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Ludwik Płyn do mycia szyb i glazury z funkcją anty para jest niezwykle skutecznym i wydajnym środkiem do czyszczenia szyb i powierzchni szklanych. Idealnie sprawdzi się utrzymywaniu czystości szyb okien i samochodowych, glazur, luster i innych szklanych elementów.

Specjalnie dobrana receptura i zawartość alkoholu powodują, że Ludwik Płyn do mycia szyb i glazury z funkcją anty para w efektywny sposób zapobiega parowaniu szyb. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w czyszczeniu luster i szyb w łazience i samochodzie.  Oprócz tego Płyn do mycia szyb i glazury z funkcją anty para Ludwik dokładnie czyści, odtłuszcza powierzchnie i usuwa zabrudzenia różnego rodzaju. Płyn nie pozostawia nieestetycznych i ciężkich do usunięcia smug i zacieków.

Powiększone opakowanie jest niezwykle ekonomiczne i wydajne, a praktyczny atomizer pozwoli łatwo aplikować płyn na szklane powierzchnie.

INCO S.A. to firma, która jest czołowym producentem artykułów przemysłowych i specjalizuje się w produkcji środków czystości. Została założona w 1947 roku i od tamtej pory cieszy się niesłabnącą popularnością i zaufaniem wielu klientów. Nie bez powodu została zatem nagrodzona tytułem  “Pracodawca-Organizator Pracy Bezpiecznej”, który nadawany jest przez Państwową Inspekcję Pracy.

Ludwik jest jedną z głównych marek producenta INCO S.A. Wysoka jakość produktów pozwoliła zdobyć mu ogromną ilość nagród i wyróżnień zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Wymienić tu można m.in. Złoty Laur Konsumenta, znak Dobre bo Polskie, znak Towar Roku, godło Teraz Polska, Medal Europejski, Przebój FMCG, Złote Godło Konsumencki Lider Jakości, Kryształowe i Złote Godło Marka Godna, czy tytuł Lider Sprzedaży.

Składniki - Ludwik Płyn do mycia szyb i glazury z funkcją anty para 750 ml

Aqua, Isopropyl Alcohol, PPG-2 Propyl Ether, Undeceth-5, Sodium Lauryl Sulfate, PEG-12 Dimethicone, Capryl Pyrrolidone, Undecyl Alcohol, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Sposób przygotowania i przechowywania

Spryskać czyszczoną powierzchnię płynem i wytrzeć do sucha ściereczką.

Stosować i składować w temperaturze pokojowej. Unikać źródeł ciepła, promieniowania i elektrostatyki. Przechowywać z dala od środków spożywczych.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

P102: Chronić przed dziećmi; EUH208: Zawiera 1,2-benzoizotiazol-3(2H)-on. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej; Produkt nie spełnia kryteriów PBT/vPvB.

Laur konsumenta top marka 2018.

Informacja alergenna

EUH208: Zawiera mieszaninę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu.

Dane producenta/dystrybutora

GRUPA INCO S.A., ul. Wspólna 25, 00-519 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ludwik Płyn do mycia szyb i glazury z funkcją anty para 750 ml

  • Producent: Ludwik
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498011647
  • EAN: 5900498011647
  • Wymiary: 28.1 x 10.5 x 6.1 cm