Ludwik Płyn uniwersalny do podłóg Letni ogród 1 l

Promocja:
Sprzątanie domu
Uniwersalny płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni w całym domu. Skutecznie usuwa brud i tłuszcz. Zapewnia czystość i połysk bez smug. Pozostawia zapach letniego ogrodu.

7.99

Cena za L : 7.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Czy dbanie o porządek może być przyjemne? Płyn uniwersalny Letni Ogród marki Ludwik udowadnia, że tak! To środek stworzony na bazie skoncentrowanych składników o dużej skuteczności, które sprawiają, że w ciągu krótkiego czasu jesteśmy w stanie usunąć kurz, brud i plamy z wielu obszarów. Wszystko to bez konieczności angażowania zbyt dużej ilości energii i z zachowaniem pewności, że specyfik nie pozostawi po sobie smug, odbarwień i innych nieestetycznych śladów.

Dodatkową zaletą jest delikatny, a zarazem doskonale wyczuwalny zapach bazujący na kwiatach i świeżości.

Przy pomocy detergentu można czyścić następujące powierzchnie:

  • podłogi,
  • parapety,
  • poręcze,
  • umywalki,
  • blaty biurek i stołów.

Płyn uniwersalny Letni Ogród Ludwik to znakomita alternatywa dla płynów dedykowanych tylko jednemu rodzajowi powierzchni. W przeciwieństwie do nich pozwala na dużą oszczędność czasu i pieniędzy, zapewniając równie dobre efekty. Świetnie zastąpi także domowej roboty mieszanki służące do usuwania tłuszczu i zabrudzeń.

Ludwik to firma zajmująca się sprzedażą oraz produkcją wysokiej klasy środków czystości. Umiejętnie łączy tradycję z nowoczesnymi technologiami i szybkim reagowaniem na zmieniające się potrzeby rynku. Od 1964 roku, kiedy marka weszła na rynek, zajmuje się dostarczaniem konsumentom detergentów wyróżniających się znakomitą jakością. W swojej ofercie posiada między innymi kapsułki do prania, płyny do naczyń, odplamiacze, tabletki do zmywarek oraz płyny do mycia szyb.

Składniki - Ludwik Płyn uniwersalny do podłóg Letni ogród 1 l

Aqua, C12-14 Pareth-7, Isopropyl alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Limonene, Cumenesulfonate Sodium, Cumenesulfonate Potassium, Tetrasodium EDTA, Xanthan gum, Carnauba Wax, Acrylic copolymer, Sodium Citrate, Cetoleth-25, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Isotrideceth-9, Colorant, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Sposób przygotowania i przechowywania

Rozcieńczyć z wodą. Dokładne informacje na opakowaniu.

Informacja alergenna

Zawiera mieszanine poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Dane producenta/dystrybutora

GRUPA INCO S.A., ul. Wspólna 25, 00-519 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ludwik Płyn uniwersalny do podłóg Letni ogród 1 l

  • Producent: Ludwik
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498017083
  • EAN: 5900498017083
  • Wymiary: 27.2 x 12.1 x 5.3 cm

Inni Klienci kupili również