Ludwik Tabletki do zmywarek All In One cytrynowe 120 szt.

Ludwik All In One tabletki do zmywarek posiadają innowacyjną formułę Oxy Power Plus, która dzięki kompeksowemu działaniu środków alkalicznych, enzymów i aktywnego tlenu bezwzględnie walczy z tłuszczem i przypaleniami. Efektywnie usuwa nawet najbardziej uproczywe zabrudzenia bez konieczności...
69,99 * 74,99 zł
Cena za szt. : 0.58zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 61,24 zł

Opis

Tabletki do zmywarek o innowacyjnej formule Active Oxy Plus Power, która działa z potrójną siłą dzięki środkom alkaicznym, enzymom i aktywnemu tlenowi. Kombinacja jest mocna i skoncentrowana, co daje efekt w postaci lśniących i idealnie czystych naczyń. Usuwa nawet najbardziej uporczywy brud i zacieki. Dodatkowo chroni wnętrze zmywarki przed osadzaniem się trudnego do pozbycia kamienia.

Połączenie trzech skutecznych składników w tabletkach do zmywarek Ludwik All in One zapewnia efektywne usuwanie zabrudzeń, dzięki któremu naczynia są lśniąco czyste. Na unikalną kombinację substancji tworzących silną formułę Active Oxy Plus Power składają środki alkaiczne, enzymy oraz aktywny tlen. Uwalnianie enzymów zachodzi już w temperaturze 30 stopni Celsjusza co pozwala na perfekcję w pozbywaniu się brudu.

Dzięki mocy tabletek nie tylko osiągniemy efekt doskonale czystych naczyń i sztućców, ale także możemy być spokojni o stan naszej zmywarki. Podczas ich stosowania wytwarza się powłoka chroniąca urządzenie przed osadzaniem się warstw kamienia. To wszystko dzięki soli zmiękczającej wodę, która trafia do zmywarki. Proces ten pozytywnie oddziałuje także na myte naczynia, chronione w ten sposób przed zmatowieniem i korozją. Z Ludwik All in One unikniesz zacieków, uporczywego tłuszczu i przypaleń, a otrzymasz błyszczące i higienicznie czyste naczynia.

Dlaczego warto wybrać tabletki do zmywarek Ludwik All in One?

 • unikalna, silna formuła Active Oxy Plus Power czyści naczynia na wysoki błysk
 • uwalnianie enzymów już w temperaturze 30 stopniach,
 • powłoka ochronna dla zmywarki zapobiegająca tworzeniu się kamienia,
 • ochrona naczyń przed matowaniem i korozją,
 • świeży, cytrynowy zapach,
 • wydajne opakowanie 120 tabletek wystarczy na długi czas.

Szczegóły - Ludwik Tabletki do zmywarek All In One cytrynowe 120 szt.

 • Producent: Ludwik
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5900498018936
 • EAN: 5900498018936
 • Wymiary: 26 x 19 x 9.5 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w zamkniętych opakowaniach, w suchych i krytych pomieszczeniach, w temperaturze od 0°C do 30°C, wilgotność <60%. Chronić przed  nasłonecznieniem oraz źródłem ciepła.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza.

Informacja alergenna

Zawiera subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>