Ludwik Tabletki do zmywarek All In One Ecolabel 50 szt.

Ekologiczne tabletki All in One spełniają bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatami ekologicznymi EU Ecolabel i Nordic Swan Ecolabel. Są przyjazne dla środowiska i użytkowników: nie zawierają konserwantów, szkodliwych substancji chemicznych...
39,99
Cena za szt. : 0.8zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 37,23 zł

Opis

Tabletki do zmywarek LUDWIK All In One Ecolabel zostały opracowane przez znanego od wielu lat polskiego producenta. Zapewniają efektywne mycie naczyń wraz z pozytywnym wpływem na ekologię. Podczas produkcji położono nacisk na dbałości o to, aby uzyskać perfekcyjną czystość przy jednoczesnym założeniu, że tabletki mają być przyjazne środowisku.

Produkt jest w pełni biodegradowalny i produkowany bez konserwantów. Jest też pozbawiony szkodliwych substancji chemicznych takich jak fosforany, borany, a jego wysoką jakość potwierdzają certyfikaty ekologiczne.

Tabletki do zmywarek All In One Ecolabel zawierają w sobie unikatowy Baking Soda System, który sprawia, że zanieczyszczenia w postaci przypaleń czy tłuszczu zostaną usunięte z niezwykłą łatwością. Zawierają także aktywny tlen, który sprawi, że pozbycie się osadów z herbaty oraz kawy, nie będzie dodatkowym problemem. Wyjątkowy dobór substancji skutecznie niweluje pozostałe resztki białka i skrobi. Tabletki dodatkowo zmiękczają wodę, aby zapobiec tworzeniu się kamienia.

Ten produkt jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób kładących duży nacisk na ekologię. Jest całkowicie bezzapachowy, co sprzyja osobom, które wykazują reakcję alergiczną na substancje zapachowe. Tabletki do zmywarek są wyprodukowane z użyciem substancji biodegradowalnych, zaś ich opakowanie zostało wytworzone w 95% z papieru z odzysku, co sprawia, że nadaje się również do recyklingu. Jakość została potwierdzona certyfikatami przyznanymi przez znane instytucje, takie jak Nordic Swan Ecolabel oraz EU Ecolabel.

Szczegóły - Ludwik Tabletki do zmywarek All In One Ecolabel 50 szt.

Składniki - Ludwik Tabletki do zmywarek All In One Ecolabel 50 szt.

Sodium Citrate, Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Silicate, Sodium polyacrylate, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Aqua, TAED, Oxirane, methyl-, polymer with oxirane, monoisotridecyl ether, block, PEG-90, Tetrasodium Etidronate, Cellulose, Sodium Bicarbonate, Glycerin, Protease, Cellulose Gum, Amylase

Sposób przygotowania i przechowywania

Włożyć naczynia do zmywarki zgodnie z instrukcją producenta zmywarki. Nie usuwać folii ochronnej tabletki. Folia rozpuszcza się całkowicie podczas mycia. Umieścić tabletkę w dozowniku i zamknąć zmywarkę.

Przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchych i krytych pomieszczeniach, w temperaturze od 0°C do 30°C, wilgotność <60%. Chronić przed nasłonecznieniem oraz źródłem ciepła. Unikać przemrożenia.

Dozowanie: 1 tabletka /1 cykl zmywania – niezależnie od stopnia zabrudzenia i twardości wody.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawiera subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>