Ludwik Tabletki do zmywarek All In One Ecolabel 90 szt.

Ekologiczne tabletki All in One spełniają bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatami ekologicznymi EU Ecolabel i Nordic Swan Ecolabel. Są przyjazne dla środowiska i użytkowników: nie zawierają konserwantów, szkodliwych substancji chemicznych...

43.99 zł

-27%

59.99 zł

Cena za szt. : 0.49zł

Dodaj do schowka

Opis

Tabletki do zmywarki All In One Ecolabel to produkt, który każdy powinien posiadać w swojej kuchni. W dobie zanieczyszczeń, dbanie o środowisko jest niezwykle ważne. Ekologiczne tabletki są bezpieczne dla zdrowia i wyprodukowane z dbałością o najwyższą jakość. Gwarantuje to bezpieczeństwo również dla środowiska. Ich opakowanie wykonano w 95% z papieru z odzysku, a ponadto nadaje się do recyklingu w 100%. To świetna alternatywa dla zwykłych tabletek, które pakowane są w plastikowe opakowania, tym samym przyczyniając się do coraz większych zanieczyszczeń.

Dodatkowo są wolne od:

  • konserwantów
  • szkodliwych substancji chemicznych
  • substancji zapachowych.

Tabletki są niezwykle skuteczne, dzięki zastosowaniu systemu Baking Soda, który ma za zadanie dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc oraz poradzić sobie z najbardziej uporczywym brudem. Skład pozwala wyciągnąć ze zmywarki czyste i lśniące naczynia, a w dodatku dba o stan naszej zmywarki. System zmiękczania wody zapobiega tworzeniu się szkodliwego kamienia.

Tabletki produkowane są przez Grupę INCO, która jako pierwsza w Polsce wynalazła płyn do mycia naczyń. Ich produkty charakteryzują się wysoką skutecznością przy zachowaniu niskiej ceny. To pionier na rynku środków czystości w Polsce.

Składniki - Ludwik Tabletki do zmywarek All In One Ecolabel 90 szt.

Sodium Citrate, Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Silicate, Sodium polyacrylate, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Aqua, TAED, Oxirane, methyl-, polymer with oxirane, monoisotridecyl ether, block, PEG-90, Tetrasodium Etidronate, Cellulose, Sodium Bicarbonate, Glycerin, Protease, Cellulose Gum, Amylase

Sposób przygotowania i przechowywania

Włożyć naczynia do zmywarki zgodnie z instrukcją producenta zmywarki. Nie usuwać folii ochronnej tabletki. Folia rozpuszcza się całkowicie podczas mycia. Umieścić tabletkę w dozowniku i zamknąć zmywarkę.

Przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchych i krytych pomieszczeniach, w temperaturze od 0°C do 30°C, wilgotność <60%. Chronić przed nasłonecznieniem oraz źródłem ciepła. Unikać przemrożenia.

Dozowanie: 1 tabletka /1 cykl zmywania – niezależnie od stopnia zabrudzenia i twardości wody.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawiera subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Dane producenta/dystrybutora

GRUPA INCO S.A, ul. Wspólna 25, 00-519 Warszawa, NIP 526-03-00-428

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ludwik Tabletki do zmywarek All In One Ecolabel 90 szt.

  • Producent: Ludwik
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498023459
  • EAN: 5900498023459
  • Wymiary: 22 x 19.2 x 9.5 cm