Ludwik Tabletki do zmywarek All In One Ecolabel 90 szt.

Ekologiczne tabletki All in One spełniają bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatami ekologicznymi EU Ecolabel i Nordic Swan Ecolabel. Ekologiczne tabletki do zmywarki All in one Ludwik Ekologiczny powstały specjalnie z myślą o naszym...
63,99
Cena za szt. : 0.71zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 61,99 zł

Opis

Tabletki do zmywarki All In One Ecolabel to produkt, który każdy powinien posiadać w swojej kuchni. W dobie zanieczyszczeń, dbanie o środowisko jest niezwykle ważne. Ekologiczne tabletki są bezpieczne dla zdrowia i wyprodukowane z dbałością o najwyższą jakość. Gwarantuje to bezpieczeństwo również dla środowiska. Ich opakowanie wykonano w 95% z papieru z odzysku, a ponadto nadaje się do recyklingu w 100%. To świetna alternatywa dla zwykłych tabletek, które pakowane są w plastikowe opakowania, tym samym przyczyniając się do coraz większych zanieczyszczeń.

Dodatkowo są wolne od:

  • konserwantów
  • szkodliwych substancji chemicznych
  • substancji zapachowych.

Tabletki są niezwykle skuteczne, dzięki zastosowaniu systemu Baking Soda, który ma za zadanie dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc oraz poradzić sobie z najbardziej uporczywym brudem. Skład pozwala wyciągnąć ze zmywarki czyste i lśniące naczynia, a w dodatku dba o stan naszej zmywarki. System zmiękczania wody zapobiega tworzeniu się szkodliwego kamienia.

Ekologiczne tabletki do zmywarki All in one Ludwik Ekologiczny powstały specjalnie z myślą o naszym środowisku naturalnym. Są pozbawione szkodliwych substancji chemicznych, które w negatywny sposób mogłyby oddziaływać na nasze środowisko, ale również na nasze zdrowie. Tabletki do zmywarki Ludwik Ekologiczny nie zawierają barwników, konserwantów, boranów, fosforanów, mikroplastików, reaktywnych związków chloru, formaldehydu, a także rakotwórczych i mutagennych substancji toksycznych. Ulegają biodegradacji, a ich opakowanie może być poddane recyklingowi w 100%. Nie zawierają także składników pochodzenia zwierzęcego.

Tabletki produkowane są przez Grupę INCO, która jako pierwsza w Polsce wynalazła płyn do mycia naczyń. Ich produkty charakteryzują się wysoką skutecznością przy zachowaniu niskiej ceny. To pionier na rynku środków czystości w Polsce.

Szczegóły - Ludwik Tabletki do zmywarek All In One Ecolabel 90 szt.

Składniki - Ludwik Tabletki do zmywarek All In One Ecolabel 90 szt.

Sodium Citrate, Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Silicate, Sodium polyacrylate, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Aqua, TAED, Oxirane, methyl-, polymer with oxirane, monoisotridecyl ether, block, PEG-90, Tetrasodium Etidronate, Cellulose, Sodium Bicarbonate, Glycerin, Protease, Cellulose Gum, Amylase

Sposób przygotowania i przechowywania

Włożyć naczynia do zmywarki zgodnie z instrukcją producenta zmywarki. Nie usuwać folii ochronnej tabletki. Folia rozpuszcza się całkowicie podczas mycia. Umieścić tabletkę w dozowniku i zamknąć zmywarkę.

Przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchych i krytych pomieszczeniach, w temperaturze od 0°C do 30°C, wilgotność <60%. Chronić przed nasłonecznieniem oraz źródłem ciepła. Unikać przemrożenia.

Dozowanie: 1 tabletka /1 cykl zmywania – niezależnie od stopnia zabrudzenia i twardości wody.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawiera subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Recenzje

Ocena 
Opinia potwierdzona zakupem

dobrze myją, sa eko, przystepna cena, polecam, neutralny zapach ;-)

Ocena 
Opinia potwierdzona zakupem

Bardzo dobry produkt,naczynia domyte ,błyszczące.

Ocena 
Opinia potwierdzona zakupem

Dobry produkt w przystępnej cenie; szczerze polecam.

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Tabletki są ekologiczne i można by spodziewać się, że mogą być słabsze od konkurencyjnych ale nic bardziej mylnego. Myją świetnie, nie różnią się jakością od innych, droższych tabletek. Wszystko domywają idealnie. Nie posiadają charakterystycznego, chemicznego zapachu, który zwykle wyczuwalny jest po otworzeniu zmywarki po praniu. Moja mama ma małą zmywarkę używa tylko połowę tabletki a i tak wszystko jest idealnie czyste. Tanie, dobre i ekologiczne czyli można rzec, że idealne.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy do domu >>