NOWOŚĆ Lumene Zestaw Serum Lumo Anti-Wrinkle & Firm Moisturizing V-Shape + Krem Day Moisturizer 30 ml + 50 ml

Lumene Zestaw Serum Lumo Anti-Wrinkle & Firm Moisturizing V-Shape + Krem Day Moisturizer 30 ml + 50 ml

  • Lumene
  • 6412600816778
  • 4 dni
Celebruj piękno w pełnym rozkwicie dzięki produktom nasyconym innowacyjnym kompleksem Nordic Berry Pre-Retinol, aby skóra wyglądała na gładszą, bardziej jędrną i naturalnie odmłodzoną.  Zestaw zawiera: 1) Anti-wrinkle & Firm Moisturizing V-Shape Serum 30ml Ten cudowny koncentrat nawilżający...

180.20 zł

-14%

210.51 zł

Cena za L : 2252.5zł

Dodaj do schowka

Opis

Celebruj piękno w pełnym rozkwicie dzięki produktom nasyconym innowacyjnym kompleksem Nordic Berry Pre-Retinol, aby skóra wyglądała na gładszą, bardziej jędrną i naturalnie odmłodzoną. 

Zestaw zawiera:

1) Anti-wrinkle & Firm Moisturizing V-Shape Serum 30ml
Ten cudowny koncentrat nawilżający natychmiast pomaga upiększyć kontury twarzy i nadaje skórze napięty, gładszy i promienny wygląd już od pierwszego użycia. Działa zmniejszając widoczność linii i zmarszczek oraz poprawiając jędrność skóry przy dalszym stosowaniu. Rozświetlająca i lekka formuła jest nasycona innowacyjnym kompleksem Nordic Berry Pre-Retinol, opatentowanym, bogatym w kwercetynę wyciągiem z nordyckiej borówki brusznicy oraz czerwonymi algami. Wegańskie. 

Widoczne drobne linie i zmarszczki zostają zredukowane, a powierzchnia skóry staje się gładsza po dwóch tygodniach ciągłego stosowania*. 

*Test kliniczny, in vivo, n=25, Polska 2020. Stosowanie dwa razy dziennie przez 2 miesiące.

2) Anti-Wrinkle & Firm Day Moisturizer 50ml
Ten krem ??na dzień został przebadany klinicznie pod kątem nawilżania skóry, ujędrniania skóry i redukcji zmarszczek. Skóra wygląda na gładszą, pulchniejszą i naturalnie młodzieńczą. Dzięki innowacyjnemu kompleksowi Nordic Berry Pre-Retinol i opatentowanemu, bogatemu w kwercetynę wyciągowi z borówki brusznicy, szybko wchłaniająca się formuła doskonale nadaje się do stosowania pod makijaż. Wegański. 

93% uczestników zgadza się, że oznaki wieku są zmniejszone*

*Samoocena, n=27, Polska 2020.

Sposób przygotowania i przechowywania

Używać dwa razy dziennie przez 2 miesiące.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lumene Zestaw Serum Lumo Anti-Wrinkle & Firm Moisturizing V-Shape + Krem Day Moisturizer 30 ml + 50 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 6412600816778