Lusterko. Maskotka Edukacyjna Słoneczko

  • 4001998055443
  • 1 dzień + czas dostawy
Lusterko, Maskotka Edukacyjna, Słoneczko z Kolekcji: Kolorowi PrzyjacieleZabawka, która wzbudzi szczególne zainteresowanie Twojego maluszka. Delikatna w dotyku, wykonana z bezpiecznego tworzywa pozwalającego dziecku na przeglądanie i odkrywanie doznań wzrokowych. Słoneczko, które dzwoni i...

111.54 zł

-3%

114.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Lusterko, Maskotka Edukacyjna, Słoneczko z Kolekcji: Kolorowi Przyjaciele
Zabawka, która wzbudzi szczególne zainteresowanie Twojego maluszka. Delikatna w dotyku, wykonana z bezpiecznego tworzywa pozwalającego dziecku na przeglądanie i odkrywanie doznań wzrokowych. Słoneczko, które dzwoni i grzechocze po naciśnięciu lub przy potrząsaniu. Dodatkowo wyposażona jest w pierścień do zamontowania wszędzie, czy to w domu,czy w podróży. Dostarczy nowych, nieznanych dotąd doznań oraz wesprze rozwój Twojego dziecka.
To nowe doświadczenie dla maluszka.Przyjazne w dotyku materiały.Gryzaczek łagodzi ból podczas fazy ząbkowania dziecka.Elementy edukacyjne takie jak: lusterko, grzechotka, dzwoneczek, piszczałka, oraz różnorodne faktury materiału, stymulują zmysły i wzbudzają ciekawość.Rozwija zdolności motoryczne i manualne i wzrokowe.Posiada również pierścień do zamontowania przy wózku lub łóżeczku.Można prać ręcznie.Wymiary produktu: 34 cm x 27 cm x 6 cm.Wszystkie zabawki niemieckiej marki FEHN wykonane są z najlepszej jakości materiałów.Przeznaczone dla niemowląt od 6 miesiąca życia.Spełniają normy EN71, CE, badane w instytutach Stiftung Warentest lub kotest.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lusterko. Maskotka Edukacyjna Słoneczko

  • Producent BabyFehn
  • Rok wydania: 2020
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4001998055443
  • EAN: 4001998055443