Mach mit! neu 1 Materiały ćwiczeniowe klasa 4

"Mach mit! neu 1. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy IV"  są ściśle skorelowane z podręcznikiem - dzięki systemowi nawigacji, który odsyła uczniów do konkretnych zadań w podręczniku.Publikacja zawiera ćwiczenia obowiązkowe, fakultatywne i ćwiczenia dla dyslektyków. Dzięki...
36,99 * 38,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 38,00 zł

Opis

"Mach mit! neu 1. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy IV"  są ściśle skorelowane z podręcznikiem - dzięki systemowi nawigacji, który odsyła uczniów do konkretnych zadań w podręczniku.

Publikacja zawiera ćwiczenia obowiązkowe, fakultatywne i ćwiczenia dla dyslektyków. Dzięki zadaniom zawartym w materiałach ćwiczeniowych uczniowie mogą równomiernie rozwijać swoje sprawności językowe.

Nagrania (w formacie mp3) do zadań z materiałów ćwiczeniowych dostępne bezpłatnie w Strefie ucznia na www.wszpwn.com.pl/

FAQ

Sprawdź sekcję popularne pytania i odpowiedzi

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Mach mit! neu 1 Materiały ćwiczeniowe klasa 4 Szkoła podstawowa" opublikowało Wydawnictwo Pwn Szkolny.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.


W którym roku został wydany "Mach mit! neu 1 Materiały ćwiczeniowe klasa 4 Szkoła podstawowa"?
Rok wydania tego podręcznika to 2017. Od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory szkolne, z którymi warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Mach mit! neu 1 Materiały ćwiczeniowe klasa 4

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>