Mach mit! neu 2. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy 5

"Mach mit! neu 2. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy V" są ściśle skorelowane z podręcznikiem dzięki systemowi nawigacji, który odsyła uczniów do konkretnych zadań w podręczniku. Publikacja zawiera ćwiczenia obowiązkowe, fakultatywne, a także ćwiczenia dla uczniów...
35,00 * 38,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 34,55 zł

Opis

"Mach mit! neu 2. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy V" są ściśle skorelowane z podręcznikiem dzięki systemowi nawigacji, który odsyła uczniów do konkretnych zadań w podręczniku. Publikacja zawiera ćwiczenia obowiązkowe, fakultatywne, a także ćwiczenia dla uczniów dyslektycznych. Dzięki zadaniom zawartym w materiałach ćwiczeniowych uczniowie mogą równomiernie rozwijać swoje sprawności językowe. Nagrania (w formacie mp3) do zadań z materiałów ćwiczeniowych dostępne bezpłatnie w Strefie ucznia na www.wszpwn.com.pl/

FAQ

Sprawdź zadawane pytania i odpowiedzi

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik "Mach mit! neu 2. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy 5" został przygotowany przez Wydawnictwo Pwn Szkolny.


Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


Kiedy wydano ten podręcznik?
Ta pozycja została opublikowana w 2019 roku. Od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją zabrać ze sobą.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu. Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Mach mit! neu 2. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy 5

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>