Mach mit! neu 3. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 6 szkoły podstawowej

Mach mit! neu 3. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 6 "Mach mit! neu 3" to nowe wydanie popularnego podręcznika z serii "Mach mit!", zgodne z nową podstawą programową obowiązującą od września 2017 roku. Podręcznik "Mach mit! neu 3" ma stałą, przejrzystą budowę. Materiał każdej lekcji...
86,30 * 90,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 81,72 zł

Opis

Mach mit! neu 3. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 6


"Mach mit! neu 3" to nowe wydanie popularnego podręcznika z serii "Mach mit!", zgodne z nową podstawą programową obowiązującą od września 2017 roku.

Podręcznik "Mach mit! neu 3" ma stałą, przejrzystą budowę. Materiał każdej lekcji zajmuje 2 strony.

Podręcznik zawiera:

  • 6 rozdziałów tematycznych podzielonych na 9 jednostek lekcyjnych i sekcję powtórzeniową,
  • 2 lekcje realioznawcze: Dzień Świętego Marcina (11. November Martinstag), Prima aprilis (April, April)
  • słownik słownictwo z podręcznika w kolejności alfabetycznej,
  • zwroty z całego podręcznika w kolejności ich występowania w podręczniku.

Nagrania tekstów do zadań na rozumienie ze słuchu znajdują się w Strefie ucznia: http://www.wszpwn.com.pl/pl/strefa-ucznia/.


Mach mit! neu 3. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy 6


"Mach mit! neu 3. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy VI" są ściśle skorelowane z podręcznikiem ? dzięki systemowi nawigacji, który odsyła uczniów do konkretnych zadań w podręczniku. Publikacja zawiera ćwiczenia obowiązkowe, fakultatywne, a także ćwiczenia dla uczniów dyslektycznych. Dzięki zadaniom zawartym w materiałach ćwiczeniowych uczniowie mogą równomiernie rozwijać swoje sprawności językowe. Nagrania (w formacie mp3) do zadań z materiałów ćwiczeniowych dostępne bezpłatnie w Strefie ucznia na wszpwn.com.pl/pl/strefa-ucznia/ Dodatkowe materiały dla ucznia dostępne są bezpłatnie w Strefie ucznia wszpwn.com.pl/pl/strefa-ucznia: nagrania (mp3) do zadań z materiałów ćwiczeniowych i materiałów dodatkowych, zadania internetowe i ćwiczenia wspierające naukę wymowy, testy samooceny Was ich schon alles weiß und kann, sekcja Eine Prise Grammatik, materiały do portfolio językowego (Dossier).

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję Q&A

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Mach mit! neu 3. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 6 szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo Szkolne PWN.


Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej informacje znajdują się na stronie kupowanego produktu.


W jakiej okładce jest książka?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją spakować do szkolnego plecaka.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu! Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź zestawy do szkoły, z którymi warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Mach mit! neu 3. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 6 szkoły podstawowej

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>