Mądra Mysz. Mam przyjaciela kucharza

Mój przyjaciel Stefan jest kucharzem i robi najlepsze spaghetti świata. Zanim jego dania trafią na talerze, trzeba najpierw kupić składniki, przygotować je, ugotować, przyprawić? A wszystko, co gotuje Stefan, jest bardzo zdrowe. Nawet desery!
7,95 * 9,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,69 zł

Opis

Mój przyjaciel Stefan jest kucharzem i robi najlepsze spaghetti świata. Zanim jego dania trafią na talerze, trzeba najpierw kupić składniki, przygotować je, ugotować, przyprawić? A wszystko, co gotuje Stefan, jest bardzo zdrowe. Nawet desery!

Ralf Butschkow, Ralf Butschkow to autor historii "Mądra Mysz. Mam przyjaciela kucharza".

Oryginalny tytuł omawianej publikacji to Ich hab einen Freund, der ist Koch.

Wspieraj poznawanie świata przez przedszkolaka za pomocą fascynujących książek poruszających ciekawe tematy. "Mądra Mysz. Mam przyjaciela kucharza" to świetny prezent dla ciekawskiego brzdąca. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • To super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Historyjka ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy wizytę u fryzjera.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie wahaj się i sprawdź także pozostałe bajki z serii "Mądra Mysz".

Jest to stosunkowo krótka książka - ma 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Mądra Mysz. Mam przyjaciela kucharza" została udostępniona przez Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to wybierz także inne pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.