Mądra mysz - Mam przyjaciela. Mam przyjaciela mechanika lotniczego

Marek ma niesamowity zawód. Potrafi rozebrać na części i naprawić silnik wielkiego samolotu. Używa do tego specjalnych narzędzi i urządzeń. Zna budowę i działanie samolotu lepiej od pilota! Czasem podróżuje i naprawia samoloty w różnych częściach świata. Dzisiaj dokładnie mi o wszystkim opowie.
6,85 * 7,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,83 zł

Opis

Marek ma niesamowity zawód. Potrafi rozebrać na części i naprawić silnik wielkiego samolotu. Używa do tego specjalnych narzędzi i urządzeń. Zna budowę i działanie samolotu lepiej od pilota! Czasem podróżuje i naprawia samoloty w różnych częściach świata. Dzisiaj dokładnie mi o wszystkim opowie.

Bolesław Ludwiczak, Tomasz Tomaszewski jest autorem tytułu "Mądra mysz - Mam przyjaciela. Mam przyjaciela mechanika lotniczego".

Książeczka pt. "Mądra mysz - Mam przyjaciela. Mam przyjaciela mechanika lotniczego" została przypisana do kategorii "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Wesołe historyjki z morałem zapewniają dziecku doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbiór krótkich bajek to świetny pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Dzieci w wieku 5-7 lat rozwijają się w tym czasie bardzo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książek.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i ułatwia rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania wielu pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książek wspiera przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i wzbogaca zakres słownictwa dzieci.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Jeśli po przeczytaniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie czekaj - zamów także pozostałe książki z serii "Mądra mysz - Mam przyjaciela".

Jest to bardzo krótka publikacja - jej długość: 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Mądra mysz - Mam przyjaciela. Mam przyjaciela mechanika lotniczego została opublikowana przez Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to zobacz też pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.