Mądra Mysz. Mam przyjaciółkę dentystkę

Darek dwa razy w roku chodzi do dentysty. Dzisiaj dowie się też wielu ciekawych rzeczy. Do czego służą i jak się nazywają te wszystkie narzędzia? A czy uda się umieścić wybity ząb w szczęce boksera?
6,70 * 9,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,68 zł

Opis

Darek dwa razy w roku chodzi do dentysty. Dzisiaj dowie się też wielu ciekawych rzeczy. Do czego służą i jak się nazywają te wszystkie narzędzia? A czy uda się umieścić wybity ząb w szczęce boksera?

Ralf Butschkow, Ralf Butschkow, Bolesław Ludwiczak jest autorem książki "Mądra Mysz. Mam przyjaciółkę dentystkę".

Oryginalny tytuł prezentowanej książki to Ich hab eine Freundin, die ist Zahnärztin.

Publikacja pt. "Mądra Mysz. Mam przyjaciółkę dentystkę" została zakwalifikowana do kategorii Bajki wiersze i opowiadania. Idealnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Wesołe historyjki z morałem zapewniają dziecku wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to doskonały sposób na to, by kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Publikacje dla dzieci w wieku 5-7 lat są bardzo pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym czasie.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania pytań.
  • Oryginalne, kolorowe ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera przedszkolaków w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i rozwija zakres słownictwa dziecka.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Historyjka ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Jeśli po lekturze całości książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie czekaj - kup również kolejne bajki z cyklu "Mądra Mysz".

Jest to dość krótka lektura - jej długość: 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Mądra Mysz. Mam przyjaciółkę dentystkę" opublikowało Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to wybierz także pozostałe publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.