Mądra Mysz. Na lotnisku

Na lotnisku stale się coś dzieje – samoloty przylatują i odlatują, pasażerowie przechodzą kolejne etapy odprawy, obsługa przygotowuje samoloty do startu. Z tej książeczki można dowiedzieć się prawie wszystkiego o lotnisku i samolotach – co to takiego płyta i terminal, co robi pilot w kokpicie i jak...
7,95 * 9,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,69 zł

Opis

Na lotnisku stale się coś dzieje – samoloty przylatują i odlatują, pasażerowie przechodzą kolejne etapy odprawy, obsługa przygotowuje samoloty do startu. Z tej książeczki można dowiedzieć się prawie wszystkiego o lotnisku i samolotach – co to takiego płyta i terminal, co robi pilot w kokpicie i jak zbudowany jest samolot.

Autorem książeczki "Mądra Mysz. Na lotnisku" jest Sandra Ladwig, Bolesław Ludwiczak, Sebastian Coenen.

Oryginalny tytuł oferowanej pozycji to Der Flughafen.

"Mądra Mysz. Na lotnisku" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja udanej zabawy. Kolekcja krótkich bajek to dobry pomysł, aby dziecko w wieku od trzech do pięciu lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedszkolaki w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek.

Oto 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem doskonalenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książka jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, łatwo ją wrzucić do torby dziecka.

Jeśli po lekturze całości książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tej serii, nie czekaj i zamów dla niego też inne bajki z serii "Mądra Mysz".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Mądra Mysz. Na lotnisku" opublikowało Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to sprawdź też inne publikacje od tego wydawcy.

Masz mały budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.