Mądra Mysz. Zuzia uczy się tańczyć

Zuzia bierze lekcje baletu. Wspaniale jest tańczyć z innymi dziećmi na czubkach palców, skakać jak kot i ruszać się takt muzyki. Zuzia wystąpi nawet na prawdziwej scenie przed publicznością.
7,97 * 9,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,69 zł

Opis

Zuzia bierze lekcje baletu. Wspaniale jest tańczyć z innymi dziećmi na czubkach palców, skakać jak kot i ruszać się takt muzyki. Zuzia wystąpi nawet na prawdziwej scenie przed publicznością.

Liane Schneider, Eva Wencel Burger jest autorem historii "Mądra Mysz. Zuzia uczy się tańczyć".

Oryginalny tytuł prezentowanej publikacji: Conni tanzt.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą atrakcyjnych książek poruszających interesujące zagadnienia. "Mądra Mysz. Zuzia uczy się tańczyć" to wyśmienity prezent dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również nieocenionym sposobem kształcenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wyruszając na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do plecaka lub torby.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź też pozostałe części z cyklu "Mądra Mysz".

Jest to stosunkowo krótka lektura - jej długość to 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Mądra Mysz. Zuzia uczy się tańczyć" udostępniło Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to sprawdź także pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to doskonały przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.