Mądra mysz - Zuzia. Zuzia dostaje kieszonkowe

Zuzia nareszcie zaczyna dostawać kieszonkowe. Każdy grosik wrzuca do swojej świnki-skarbonki. Za zaoszczędzone pieniądze chce sobie kupić kucyka z tajną skrytką. Zuzia liczy z mamą zebrane pieniądze, ogląda z dziadkiem zagraniczne monety, a nawet otwiera własne konto w banku.
6,85 * 7,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,83 zł

Opis

Zuzia nareszcie zaczyna dostawać kieszonkowe. Każdy grosik wrzuca do swojej świnki-skarbonki. Za zaoszczędzone pieniądze chce sobie kupić kucyka z tajną skrytką. Zuzia liczy z mamą zebrane pieniądze, ogląda z dziadkiem zagraniczne monety, a nawet otwiera własne konto w banku.

Liane Schneider, Annette Steinhauer to autor historii "Mądra mysz - Zuzia. Zuzia dostaje kieszonkowe".

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Mądra mysz - Zuzia. Zuzia dostaje kieszonkowe". Krótka forma to dobry sposób na to, by kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością pobudzi go do zadawania wielu pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat treści pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

Jeśli po lekturze całej książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj i sprawdź również inne części z serii "Mądra mysz - Zuzia".

Jest to krótka publikacja - ma 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Mądra mysz - Zuzia. Zuzia dostaje kieszonkowe została wydana przez Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to zobacz także inne publikacje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji mały budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.