Mądra mysz - Zuzia. Zuzia idzie do fryzjera

Zuzia bawi się z koleżanką we fryzjera. Niestety, samodzielnie wykonany wałek do włosów, wzmocniony gumą do żucia, na trwałe się z nimi skleja. Pomóc mogą jedynie nożyczki fryzjera. Ale czy ścianie włosów boli?
7,40 * 10,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,39 zł

Opis

Zuzia bawi się z koleżanką we fryzjera. Niestety, samodzielnie wykonany wałek do włosów, wzmocniony gumą do żucia, na trwałe się z nimi skleja. Pomóc mogą jedynie nożyczki fryzjera. Ale czy ścianie włosów boli?

Liane Schneider to autor książki "Mądra mysz - Zuzia. Zuzia idzie do fryzjera".

Publikacja pt. "Mądra mysz - Zuzia. Zuzia idzie do fryzjera" należy do kategorii Bajki wiersze i opowiadania. Idealnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Pozytywne historyjki z morałem dają maluchowi wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Wybór krótkich historii to dobry sposób na to, by dziecko w wieku od 3 do 5 lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o bohaterach korzystnie wpływa na rozwój.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy załatwiać sprawunki.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj i kup również następne książki z cyklu "Mądra mysz - Zuzia".

Jest to dość krótka książka - jej długość: 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja "Mądra mysz - Zuzia. Zuzia idzie do fryzjera" została opublikowana przez Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to zobacz też pozostałe tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.