Mądra mysz - Zuzia. Zuzia jest chora

Zuzia nie czuje się dobrze. Boli ją gardło, ma katar, a ulubiona potrawa zupełnie nie ma smaku. I to akurat teraz, kiedy w domu nie ma mamy. Na szczęście tata całkiem dobrze sobie radzi. Babcia też dokłada starań, żeby Zuzia szybko wyzdrowiała.
6,85 * 9,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,83 zł

Opis

Zuzia nie czuje się dobrze. Boli ją gardło, ma katar, a ulubiona potrawa zupełnie nie ma smaku. I to akurat teraz, kiedy w domu nie ma mamy. Na szczęście tata całkiem dobrze sobie radzi. Babcia też dokłada starań, żeby Zuzia szybko wyzdrowiała.

Liane Schneider, Eva Wenzel-Burger to autor książki "Mądra mysz - Zuzia. Zuzia jest chora".

Książeczka pt. "Mądra mysz - Zuzia. Zuzia jest chora" została przypisana do działu Bajki wiersze i opowiadania. Idealnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Wesołe historyjki z morałem zapewniają dziecku świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to dobry sposób na to, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i ułatwia rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania wielu pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem kształcenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do dentysty.

Jeśli po lekturze całej książeczki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - sprawdź również kolejne części z cyklu "Mądra mysz - Zuzia".

Jest to krótka publikacja - jej długość to 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Mądra mysz - Zuzia. Zuzia jest chora" opublikowało Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to wybierz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to niekosztowny wybór.