Mądra mysz - Zuzia. Zuzia nocuje u Julii

Zuzia pakuje swój plecak. Musi zabrać piżamę, kapcie, szczoteczkę do zębów i misia. Pierwszy raz śpi u swojej koleżanki. Jest tam trochę jak w domu, a jednak całkiem inaczej, bez buziaka na dobranoc od mamy albo taty... Serię książeczek o Zuzi polecamy dzieciom od 3. roku życia.
7,39 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,39 zł

Opis

Zuzia pakuje swój plecak. Musi zabrać piżamę, kapcie, szczoteczkę do zębów i misia. Pierwszy raz śpi u swojej koleżanki. Jest tam trochę jak w domu, a jednak całkiem inaczej, bez buziaka na dobranoc od mamy albo taty...

Serię książeczek o Zuzi polecamy dzieciom od 3. roku życia.

Liane Schneider, Annette Steinhauer jest autorem książki "Mądra mysz - Zuzia. Zuzia nocuje u Julii".

Publikacja pt. "Mądra mysz - Zuzia. Zuzia nocuje u Julii" została umieszczona w kategorii Bajki wiersze i opowiadania. Idealnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Pozytywne historyjki z morałem zapewniają dziecku wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbiór krótkich bajek to mądry pomysł, aby kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Oto 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania pytań.
  • Piękne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o fabule korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Historyjka jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do torby lub plecaka dziecka.

Jeśli po lekturze całości książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie wahaj się - sprawdź również kolejne książki z serii "Mądra mysz - Zuzia".

Jest to dość krótka produkcja - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja "Mądra mysz - Zuzia. Zuzia nocuje u Julii" została opublikowana przez Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka zaintryguje malucha, to zobacz również inne pozycje tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.