Magazyn OH!Shine. Świat modelek. Ubrania na codzień

Modelki i modele zapozują dziś do zdjęć na ulicach wielkiego miasta. Pomóż im dobrać stroje postaw na wygodę!Seria Magazyn OH!Shine. Świat modelek to seria kolorowych książeczek z naklejkami z dla przyszłych projektantów mody.W serii znajdziecie również: Ubrania zimowe, Sukienki wieczorowe, Bal...
9,50 * 10,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,43 zł

Opis

Modelki i modele zapozują dziś do zdjęć na ulicach wielkiego miasta. Pomóż im dobrać stroje postaw na wygodę!

Seria Magazyn OH!Shine. Świat modelek to seria kolorowych książeczek z naklejkami z dla przyszłych projektantów mody.

W serii znajdziecie również: Ubrania zimowe, Sukienki wieczorowe, Bal karnawałowy, Na wybiegu, Sport, Zawody, Ubrania na lato, Piżama party.

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Magazyn OH!Shine. Świat modelek. Ubrania na codzień". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną zabawę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także redukować stres i poprawić samopoczucie.

Kolorowankę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

"Magazyn OH!Shine. Świat modelek. Ubrania na codzień" udostępniło Wydawnictwo Trefl. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to zobacz także inne pozycje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.