Magiczna mata do malowania wodą 76 x 58 cm Aquadoddle Akuku

Magiczna mata do malowania wodą to idealny prezent dla każdego malucha. Za pomocą specjalnego flamastra wypełnionego wodą można tworzyć wyjątkowe rysunki, które po wyschnięciu w magiczny sposób znikają. Mniejsze dzieci mogą malować paluszkami i robić odciski rączek lub stópek, wystarczy je zwilżyć...

35.99

-28%

49.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Magiczna mata do malowania od Akuku to wprost idealna zabawka dla każdego małego dziecka. Do maty dołączony jest flamaster, który napełnia się wodą, a następnie przy jego pomocy maluch może puścić wodze fantazji i tworzyć najróżniejsze rysunki.

Najmłodsze maluchy mogą malować palcami lub zostawiać odciski na macie przy użyciu zwilżonych rączek lub stópek. Namalowane obrazki po wyschnięciu znikają, dlatego zabawka jest niezwykle praktyczna. Dziecko może przelać na nią nieskończoną ilość twórczych pomysłów.

Kreatywna mata posiada w zestawie gotowe szablony z cyferkami i różnymi figurami. To doskonały pomysł na prezent, który zapewni dziecku wiele radości, pobudzi wyobraźnię i zmysł twórczy.

W skład magicznego zestawu wchodzą:

  • mata o wymiarach 76 cm x 58 cm,
  • 2 wodne flamastry,
  • gotowe szablony z figurami i cyferkami,
  • książeczka do nauki malowania,

Kolory, jakie maluch może wybrać do malowania, to: niebieski, czerwony, fioletowy oraz żółty. Niepodważalnym walorem jest to, że mata jest wielokrotnego użytku. Po wyschnięciu rysunków można ponownie zacząć zabawę na czystej macie. Odtąd koniec z rozsypanymi kredkami i mazakami!

Wspaniała zabawa kształtująca kreatywność i umiejętności manualne, a przy tym zero plam i zabrudzeń po farbach, czy flamastrach. Magiczny pisak nie pozostawia żadnych śladów na przedmiotach, ubrankach, czy skórze malucha.

UWAGA! Produkt posiada drobne uszkodzenie fabryczne, które nie wpłynie na użytkowanie maty.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Mazaki mają odwrotny gwint, odkręcany w prawo.

Dane producenta/dystrybutora

ALBIS MAZUR Sp. z o.o., Stawiszyńska 10/2, 62-800 Kalisz

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Magiczna mata do malowania wodą 76 x 58 cm Aquadoddle Akuku

Inni Klienci kupili również