Magnetyczna układanka Tablica kredy pisak 3w1

  • 6921527120153
Dwustronna tablica jest jedną z bezkonkurencyjnych zabawek przeznaczonych dla wszystkich maluchów. Nieskomplikowana zabawa z jej wykorzystaniem w bardzo przyjemny, a przede wszystkim lekki sposób wpłynie na rozwój dziecka. Magnetyczna tablica została zaprojektowana z myślą o wszystkich maluchach...

37.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Dwustronna tablica jest jedną z bezkonkurencyjnych zabawek przeznaczonych dla wszystkich maluchów. Nieskomplikowana zabawa z jej wykorzystaniem w bardzo przyjemny, a przede wszystkim lekki sposób wpłynie na rozwój dziecka. Magnetyczna tablica została zaprojektowana z myślą o wszystkich maluchach powyżej 36. miesiąca życia. Powinna znaleźć się w pokoju każdego dziecka nie tylko ze względu na swe proste wzornictwo, ale przede wszystkim przez ogrom zalet, jakimi się odznacza.
Zestaw składa się z:
- drewnianej podkładki,
- dwustronnej tablicy,
- zestawu trzech kred,
- markera z końcówką do zmywania,
- zestawu magnetycznych elementów układanki,
- ulotki zawierającej wskazówki jak ułożyć dany wzór.
Zabawka ukryta jest w drewnianym pudełeczku - jedna część stanowi podpórkę, natomiast druga to tablica. W zależności od potrzeb można korzystać z tablicy kredowej, magnetycznej lub suchościeralnej. Uniwersalizm zabawki jest jedną z głównych zalet tego zestawu. By dziecko mogło bawić się w wygodny i komfortowy sposób, tablicę należy umieścić w przeznaczonym do tego miejscu pomiędzy dwoma listwami - zapewnia ono odpowiednie ułożenie i nachylenie tablicy.
Do rysowania po czarnej stronie tablicy należy używać kred - w zestawie znajdują się trzy kolory. By móc uczyć się pisać i liczyć, a także ozdabiać tło do układanek, koniecznie należy używać specjalnego, zmazywalnego flamastra. Ułatwia to końcówka z gąbeczką. W zestawie znajdują się kolorowe elementy układanki, które przyczepiają się do niej na magnes. By zaczerpnąć inspiracji, można skorzystać z dołączonej do zabawki broszurki, ukazującej przeróżne sposoby na stworzenie ciekawych obrazków.
Zabawka przeznaczona jest dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia. Wykonana jest z dużą dbałością o szczegóły. Do jej produkcji użyto bezpiecznych, atestowanych materiałów. Zestaw posiada certyfikat CE, zapakowany jest w kolorowe, kartonowe pudełeczko.
Wymiary elementów zabawki:
- tablica: 27,5 cm x 20,5 cm,
- podkładka: 30 cm x 22,5 cm.
Wiek 3+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Magnetyczna układanka Tablica kredy pisak 3w1

  • Producent Lean Toys
  • Rok wydania: 2018
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 6921527120153
  • Język: polski
  • EAN: 6921527120153
  • Wymiary: 31.0x23.5x3.5 cm