Magnetyczne literki i cyferki

Edukacyjny zestaw drewnianych literek / cyferek / znaków matematycznych z walizeczką Za pomocą tego zestawu edukacyjnego Twoje dziecko poprzez zabawę pozna literki oraz cyferki! Jak już opanuje podstawy, będzie mogło dalej rozwijać swe umiejętności językowe jak i matematyczne! Zestaw składa się z...

31.40 zł

-50%

62.96 zł

Dodaj do schowka

Opis

Poszukujesz wszechstronnej zabawki edukacyjnej, dzięki której kilkulatek w przyjemny sposób nauczy się liczyć i rozpoznawać litery? Zestaw magnetycznych literek i cyferek od Playme to doskonały wybór. Idealny prezent dla przedszkolaka, który dopiero poznaje litery i cyfry!

Zabawka przeznaczona jest głównie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ze względu na zastosowanie drewna kafelki są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu będą służyć maluchom przez długi czas.

Zabawka ma formę kolorowej walizki z przegródkami, w której znajdują się drewniane kafelki. Wewnętrzną stronę górnej pokrywy stanowi specjalna magnetyczna tablica, umożliwiająca wygodne rozmieszczenie kafelek. Dzięki temu dziecko może rozwiązywać proste równania matematyczne oraz samodzielnie tworzyć słowa z dostępnych liter. Do zestawu dołączone zostały również kolorowe obrazki, które maluch może podpisywać i nazywać. Wiele możliwości zabawy, która dodatkowo ma silny wpływ dydaktyczny na prawidłowy rozwój dziecka i pomaga mu nabyć podstawowe umiejętności w wyjątkowo przyjemny sposób.

W zestawie znajdują się:

  • pudełko z magnetyczną tablicą na wewnętrznej stronie,
  • 81 drewnianych kafelek z literami, cyframi i znakami matematycznymi,
  • 36 kolorowych obrazków.

Za pomocą tego zestawu edukacyjnego Twoje dziecko poprzez zabawę pozna literki oraz cyferki. Jak już opanuje podstawy, będzie mogło dalej rozwijać swe umiejętności językowe jak i matematyczne!

Marka: Playme

Wymiary zestawu: 26 x 19 x 4,5 cm

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Szczegóły - Magnetyczne literki i cyferki

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt