Magnetyczny składany dinozaur Baby Stego

  • HalfToys
  • 6971018970651
  • 3 dni
Dzidzie Dinozaury firmy HalfToys kryją w sobie to czego nie mają inne zabawki: ukryty szkielet pod magnetyczną powierzchnią, pieluszkę i kołyskę dla słodkiego małego dinozaura, który ma piękny, minimalistyczny wygląd jak jego mama.Magnetyczny Składany Baby Stegozaur to pięknie zaprojektowany mały...

60.54 zł

61.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Dzidzie Dinozaury firmy HalfToys kryją w sobie to czego nie mają inne zabawki: ukryty szkielet pod magnetyczną powierzchnią, pieluszkę i kołyskę dla słodkiego małego dinozaura, który ma piękny, minimalistyczny wygląd jak jego mama.
Magnetyczny Składany Baby Stegozaur to pięknie zaprojektowany mały dinozaur, z realistycznym szkieletem pod żółtą magnetyczną skorupą. Interaktywne magnesy utrzymują zewnętrzną warstwę razem, oraz szkielet, który zapewnia edukacyjną i poznawczą zabawę. Do słodkiej dzidzi dinozaura dołączona jest pielucha i kołyska, którą samodzielnie się składa. Małe dzidzie dinozaury są cudownym uzupełnieniem kolekcji dorosłych dinozaurów.
Zestaw Baby Stegozaur składa się z kołyski do samodzielnego złożenia, dinozaura dzidzi stegozaura - 5 części (2 x magnetyczne połówki i 2 x elementy pieluchy oraz 1 x szkielet). Baby Stegozaur jest częścią serii dzidzi dinozaurów wśród nich dzidzie tegozaura, ankylozaura, t-rexa, diplodoka i parazaurolofa, które można kolekcjonować. Do każdego zestawu dołączona jest kołyska, aby mama dinozaur mogła uśpić swojego maluszka.

Magnetyczny Składany Dinozaur Baby Stegozaur:
Nowoczesne i innowacyjne podejście do klasycznej zabawki.
Słodka żółta dzidzia diplodoka.
5 elementowy zestaw plus kołyska.
Kołyska samodzielnie się składa.
Kołyska się kołysze, można w nią wsadzić malutkiego dinozaura.
Skóra baby stegozaura to 2 magnetyczne części.
Edukacyjna i poznawcza zabawka.
Rozwija umiejętności manualne.
Wysoka jakość.
Dla dzieci w wieku 3 lata +.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Magnetyczny składany dinozaur Baby Stego

  • Producent: HalfToys
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 6971018970651
  • EAN: 6971018970651
  • Wymiary: 49.7x41.5x34 cm