Magnetyczny składany dinozaur Baby T-rex

  • HalfToys
  • 6971018970620
  • 3 dni
Dzidzie Dinozaury firmy HalfToys kryją w sobie to czego nie mają inne zabawki: ukryty szkielet pod magnetyczną powierzchnią, pieluszkę i kołyskę dla słodkiego małego dinozaura, który ma piękny, minimalistyczny wygląd jak jego mama.Magnetyczny Składany Baby T-Rex to pięknie zaprojektowany mały...

60.54 zł

61.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Dzidzie Dinozaury firmy HalfToys kryją w sobie to czego nie mają inne zabawki: ukryty szkielet pod magnetyczną powierzchnią, pieluszkę i kołyskę dla słodkiego małego dinozaura, który ma piękny, minimalistyczny wygląd jak jego mama.
Magnetyczny Składany Baby T-Rex to pięknie zaprojektowany mały dinozaur, z realistycznym szkieletem pod czerwoną magnetyczną skorupą. Interaktywne magnesy utrzymują zewnętrzną warstwę razem, oraz szkielet, który zapewnia edukacyjną i poznawczą zabawę. Do słodkiej dzidzi dinozaura dołączona jest pielucha i kołyska, którą samodzielnie się składa. Małe dzidzie dinozaury są cudownym uzupełnieniem kolekcji dorosłych dinozaurów.
Dinozaur Baby T-Rex składa się z 5 części - 2 x magnetyczne połówki i 2 x elementy pieluchy oraz szkielet. Baby T-Rex jest częścią serii dzidzi dinozaurów wśród nich dzidzie tegozaura, diplodoka, ankylozaura, triceratopsa i parazaurolofa, które można kolekcjonować. Do każdego zestawu dołączona kołyska, aby mama dinozaur mogła uśpić swojego maluszka.

Magnetyczny Składany Dinozaur Baby T-Rex:
Nowoczesne i innowacyjne podejście do klasycznej zabawki.
Słodka czerwona dzidzia t-rex.
5 elementowy zestaw plus kołyska.
Kołyska samodzielnie się składa.
Kołyska się kołysze, można w nią wsadzić malutkiego t-rexa.
Skóra baby t-rex to 2 magnetyczne części.
Edukacyjna i poznawcza zabawka.
Rozwija umiejętności manualne.
Wysoka jakość.
Dla dzieci w wieku 3 lata +.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Magnetyczny składany dinozaur Baby T-rex

  • Producent: HalfToys
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 6971018970620
  • EAN: 6971018970620
  • Wymiary: 49.7x41.5x34 cm