Magnetyczny składany Żółw Morski

  • HalfToys
  • 6971018970330
  • 3 dni
Zwierzęta oceanów firmy HalfToys kryją w sobie to czego nie mają inne zabawki: ukryty szkielet pod magnetyczną powierzchnią, układankę 3D, piękny, minimalistyczny wygląd i przygodę w głębinie oceanu.Magnetyczny Składany Żółw to pięknie zaprojektowany żółw, z realistycznym szkieletem do ułożenia pod...

101.21 zł

101.95 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zwierzęta oceanów firmy HalfToys kryją w sobie to czego nie mają inne zabawki: ukryty szkielet pod magnetyczną powierzchnią, układankę 3D, piękny, minimalistyczny wygląd i przygodę w głębinie oceanu.
Magnetyczny Składany Żółw to pięknie zaprojektowany żółw, z realistycznym szkieletem do ułożenia pod magnetyczną skorupą. Interaktywne magnesy utrzymują zewnętrzną warstwę razem, oraz szkieletową układankę 3D, która zapewnia edukacyjną i poznawczą zabawę. Do każdego zestawu dołączona jest makieta z tłem podmorskiego życia, rafą koralową i homarem, którą samodzielnie się składa.
Żółw składa się z 7 części - 2 x magnetyczne połówki, 3 x elementy szkieletu, 2 x skorupa żółwia. Żółw jest częścią serii oceanicznych zwierząt wśród nich biały rekin, wieloryb, ryba piła, samogłów, wieloryb humbak, które można kolekcjonować. Do każdego zestawu dołączona jest inna makieta. Makiety można ze sobą łączyć w jedną całość.

Magnetyczny Składany Żółw:
Nowoczesne i innowacyjne podejście do klasycznej zabawki.
Pięknie zaprojektowany żółw.
7 elementowy zestaw plus makieta.
Szkielet żołwia to puzzle 3D - 3 elementy do złożenia.
Skóra żółwia to 2 magnetyczne części.
2 części skorupy żółwia.
Makieta z tłem, świata podwodnego do złożenia.
Edukacyjna i poznawcza zabawka.
Rozwija umiejętności manualne.
Wysoka jakość.
Dla dzieci w wieku 3 lata +.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Magnetyczny składany Żółw Morski

  • Producent: HalfToys
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 6971018970330
  • EAN: 6971018970330
  • Wymiary: 49.7x34.8x34 cm