Majko Ręcznik kąpielowy żółty z białym kapturkiem w gwiazdki 80 x 120 cm HANDMADE

Ręcznik kąpielowy z kapturkiem HANDMADE uszyty w 100% z bawełny o strukturze wafelka oraz muślinu bawełnianego. Duży rozmiar pozwoli otulić po kąpieli nie tylko maluszka, ale i starszaka. Ręcznik ma kształt prostokąta o wymiarach 80 cm x 120 cm (+/- 5%). Kapturek z ozdobnymi uszami pozwoli szybko...

119.99 zł

-7%

129.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Ręcznik kąpielowy dla dzieci najmłodszych i trochę starszych to element ważnego codziennego rytuału, jakim jest kąpiel. Towarzyszy dziecku od pierwszych dni życia. Kąpiel, podobnie jak inne powtarzalne czynności, zazwyczaj każdego dnia o tej samej lub podobnej porze, ma zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa i kojarzyć się z przyjemną czynnością. Ręcznik wykonany z delikatnej bawełny tylko dopełni pozytywnych odczuć, związanych z kąpielą. Niezwykle przyjemnie będzie maluchowi tuż po kąpieli schować się w milutki ręcznik. Bardzo ważnym elementem jest kapturek, który ochroni mokrą główkę i zapobiegnie wychłodzeniu.

Żółty ręcznik kąpielowy z białym kapturkiem w gwiazdki to zestawienie wesołego słonecznego koloru z gwiazdkami, które nastroją do kolejnego etapu – spokojnego snu. Po takiej kąpieli pozostaje tylko jedno: zanucić kołysankę o gwiazdach.

Ręcznik rośnie razem z dzieckiem, co oznacza, że towarzyszy przy kąpielach zarówno niemowlakom jak i kilkulatkom, dla których słowo „moje” z każdym miesiącem życia nabiera coraz większego znaczenia. Został wykonany w 100% z bawełny o wzorze wafelka i muślinu bawełnianego. Jego rozmiary oscylują wokół wartości 80 x 120 cm. Jest bardzo miły w dotyku, wyjątkowo chłonny i jednocześnie szybkoschnący.

Producentem ręcznika jest polska białostocka firma Majko, która zaleca przed pierwszym użyciem wypranie ręcznika w płynie przeznaczonym do prania ubranek dziecięcych. Zgodnie z zapewnieniem producenta ręcznik można prasować, a struktura, która stanie się wtedy bardziej płaska, nie utraci właściwości.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Prać w 40°C używając łagodnych detergentów do prania ubranek dziecięcych, wirować na 800 obrotów, prasować na programie do bawełny, nie suszyć w suszarce bębnowej.

Produkt posiada certyfikat Oeko Tex.

Dane producenta/dystrybutora

Michał Gajko, ul. Puchalskiego 164/1, 15-197 Białystok

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Majko Ręcznik kąpielowy żółty z białym kapturkiem w gwiazdki 80 x 120 cm HANDMADE

  • Producent: Majko
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: RECZNIK01
  • EAN: 1100000062165
  • Wymiary: 24 x 28 x 6 cm