MAJORETTE Creatix Mała Farma Outlet

  • 346745204057733
Mała farma w skład której wchodzą: silos, wiatrak i magazyn. Zestaw zawiera traktor z przyczepką oraz zwierzęta. Zestaw może być łączone z innymi zestawami Majorette. Wymiary opakowania: 57 x 36 x 18 cm wiek: 3+ Majorette jest firmą należącą do niemieckiego koncernu Simba Dickie...

78.96 zł

-49%

154.09 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Mała farma w skład której wchodzą: silos, wiatrak i magazyn. Zestaw zawiera traktor z przyczepką oraz zwierzęta. Zestaw może być łączone z innymi zestawami Majorette.
Wymiary opakowania: 57 x 36 x 18 cm
wiek: 3+
Majorette jest firmą należącą do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group.Charakteryzuję się bardzo dobrą jakością materiały z jakiego wykonuje zabawki, dbałością o każdy szczegół. Grupa Simba & Dickie jest jednym z pięciu największych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek takich jak: lalki, samochody, zabawki interaktywne i wiele innych. Ich priorytetem jest dbanie o wysoką jakość zabawek.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - MAJORETTE Creatix Mała Farma

  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 346745204057733