NOWOŚĆ Make it real Studio do tworzenia bransoletek

Make it real Studio do tworzenia bransoletek

Wciel się w rolę profesjonalnego projektanta biżuterii. Wyobraź sobie, że tworzysz oryginalne wyroby biżuteryjne dla światowych sław. Zrób rozpoznanie modowych trendów i stwórz niepowtarzalne błyskotki, które ozdobią dłonie gwiazd. Podaruj ręcznie wykonaną bransoletkę bliskiej osobie. Niech stanie...

140.37 zł

-14%

163.29 zł

Dodaj do schowka

Opis

Wciel się w rolę profesjonalnego projektanta biżuterii. Wyobraź sobie, że tworzysz oryginalne wyroby biżuteryjne dla światowych sław. Zrób rozpoznanie modowych trendów i stwórz niepowtarzalne błyskotki, które ozdobią dłonie gwiazd. Podaruj ręcznie wykonaną bransoletkę bliskiej osobie. Niech stanie się ona symbolem waszej przyjaźni.
Studio do tworzenia biżuterii to z pewnością marzenie nie jednej nastolatki. Różnorodne elementy umożliwią stworzenie wymarzonych bransoletek. To świetna zabawa, która pozytywnie wpływa na rozwój wyobraźni i poprawę zdolności manualnych.
W skład zestawu wchodzi trzypoziomowy stojak z wysuwanymi szufladami, który umożliwia perfekcyjną organizację elementów niezbędnych do wykonywania biżuterii, 2600 kolorowych koralików, 120 kołeczek, 8 wielobarwnych tasiemek oraz elastyczny sznurek o długości 4 m.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Make it real Studio do tworzenia bransoletek

  • Producent: Make it real
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 695929017019
  • EAN: 695929017019
  • Wymiary: 264x183x160 mm