Mała Lama zbuntowana Outlet

Jest sobota, piękny dzień, Mała Lama bawi się. Ale wtem – zabawy kres! Czas do sklepu. A to pech! Specjalnie dla polskich dzieci tłumaczy Wojciech Mann. Seria niezwykłych bajek, których bohaterką jest Mała Lama cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Od niedawna historyjki niesfornej i...
12,45 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,96 zł

Opis

Jest sobota,
piękny dzień,
Mała Lama
bawi się.
Ale wtem –
zabawy kres!
Czas do sklepu.
A to pech!

Specjalnie dla polskich dzieci tłumaczy Wojciech Mann.

Seria niezwykłych bajek, których bohaterką jest Mała Lama cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Od niedawna historyjki niesfornej i rozbrykanej Lamy, które bawią i uczą emitowane są w TV. Nie zapominajmy jednak o czytaniu swoich pociechom!

Bajki "Mała Lama w łóżku sama", "Gdzie jest Małej Lamy Mama" i "Mała Lama zbuntowana" dostarczą Wam wiele radości! Maluchy je uwielbiają!

Uwaga! Sprawdzone na naszych "wydawniczych" oseskach :)

Bestseller "The New York Times". Ponad 10 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Na podstawie książek Netflix wyprodukował serial animowany dla dzieci.

Zwiastun serialu produkcji Netflix można znaleźć tutaj.


Autorka o książce

Kiedy czytamy książki z dziećmi, dzielimy się innymi światami, a co nawet ważniejsze, dzielimy się sobą. Wspólne czytanie buduje intymną relację, która uczy dziecko, co to znaczy być jedną z wielu istot żyjących na naszej planecie.

Anna Dewdney, autorka serii o przygodach "Małej Lamy"

Autorem historyjki "Mała Lama zbuntowana" jest Anna Dewdney.

Książka pt. "Mała Lama zbuntowana" należy do działu Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Radosne historyjki z morałem dają maluchowi doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Wybór krótkich form to dobry pomysł, aby dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością skłoni go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z przedszkolakiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o bohaterach korzystnie wpływa na rozwój.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki dobrej jakości wykonaniu książka zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to dość krótka produkcja - ma 40 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Mała Lama zbuntowana" wydało Wydawnictwo Mando. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to sprawdź także pozostałe pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.