Malandoo. Świat zwierząt. Pomarańczowy Outlet

  • REA
  • 978837544552733
  • 72 godziny + czas dostawy
Czym jest MALANDO?… innym sposobem malowania Malandoo to ręcznie rysowane postacie, składające się z linii ułożonych obok siebie. Drobne motywy budzą się do życia po dodaniu do nich kolorów. Dlatego też dzieci muszą wybrać swoje ulubione kolory i tak pokolorować położone obok siebie pola, by każde...
7,45 * 14,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,36 zł

Opis

Czym jest MALANDO?… innym sposobem malowania

Malandoo to ręcznie rysowane postacie, składające się z linii ułożonych obok siebie. Drobne motywy budzą się do życia po dodaniu do nich kolorów. Dlatego też dzieci muszą wybrać swoje ulubione kolory i tak pokolorować położone obok siebie pola, by każde z nich się wyróżniało. W rezultacie tworzą się fantastyczne kombinacje kolorów i niesamowite wrażenia, które zadziwiają nie tylko samych małych artystów.

Historyjka "Malandoo. Świat zwierząt. Pomarańczowy" to opracowanie zbiorowe, więc za napisanie treści odpowiada kilka osób.

Sprezentuj dziecku książeczkę "Malandoo. Świat zwierząt. Pomarańczowy". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także redukować stres i poprawić nastrój.

Jest to wspaniała propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do plecaka lub torby.

"Malandoo. Świat zwierząt. Pomarańczowy" wydało Wydawnictwo REA. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to sprawdź także inne publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.