Małe Wielkie Sprawy Fizia dotrzymuje słowa

Książka dla dzieci z serii DISNEY. Małe wielkie sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że to, czego się obawia, może być super przygodą! Tym razem kaczuszka Fizia stara się...
8,16 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,16 zł

Opis

Książka dla dzieci z serii DISNEY. Małe wielkie sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że to, czego się obawia, może być super przygodą! Tym razem kaczuszka Fizia stara się dotrzymac obiecanej tajemnicy. Dotrzymywanie obietnic to ważna sprawa. Czasami jednak dzieją się rzeczy, których nie da się przewidzieć. Co wtedy? Udawać, że nic się nie stało, czy wziąć na siebie odpowiedzialność? Fizia już wie. I z chęcią podpowie ci, jak się zachować w takiej sytuacji! Cechy: liczba stron: 24, oprawa: miękka, format: 19x18,8cm, wiek: 3+.

Książeczka "Małe Wielkie Sprawy. Fizia dotrzymuje słowa" jest pracą zbiorową, więc za stworzenie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Małe Wielkie Sprawy. Fizia dotrzymuje słowa". Kolekcja krótkich bajek to mądry sposób na to, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Poznaj 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego zdolność łączenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania licznych pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem szlifowania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wyruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do torby lub plecaka.

Jest to stosunkowo krótka produkcja - jej długość to 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Małe Wielkie Sprawy. Fizia dotrzymuje słowa" została wydana przez Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to zobacz też inne publikacje od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.