Małe Wielkie Sprawy. Jedzmy zdrowiej

Książka dla dzieci z serii DISNEY. Małe wielkie sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że to, czego się obawia, może być super przygodą! Już wkrótce wielkie wydarzenie –...
8,16 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,16 zł

Opis

Książka dla dzieci z serii DISNEY. Małe wielkie sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że to, czego się obawia, może być super przygodą! Już wkrótce wielkie wydarzenie – Dzień Sportu! Siostrzeńcy Donalda mają nadzieję na medale. Jednak żeby być sportowcem, trzeba zadbać o zdrowie – i o właściwe odżywianie! Czy chłopakom się uda odbudować formę do zawodów? Cechy: liczba stron: 24, oprawa: miękka, format: 19x18,8cm, wiek: 3+.

Tytuł "Małe Wielkie Sprawy. Jedzmy zdrowiej!" jest opracowaniem zbiorowym, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

"Małe Wielkie Sprawy. Jedzmy zdrowiej!" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja udanej zabawy. Krótka forma to świetny pomysł, by kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Piękne, barwne obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także bardzo dobrym sposobem doskonalenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

Jest to bardzo krótka publikacja - jej długość to 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Małe Wielkie Sprawy. Jedzmy zdrowiej!" wydało Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to zobacz też pozostałe publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.