Małe Wielkie Sprawy Judy idzie do lekarza

Książka dla dzieci z serii DISNEY. Małe wielkie sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że to, czego się obawia, może być super przygodą! Tym razem Judy wybiera się do...
8,56 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,16 zł

Opis

Książka dla dzieci z serii DISNEY. Małe wielkie sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że to, czego się obawia, może być super przygodą! Tym razem Judy wybiera się do lekarza. Wizyta u lekarza, nawet kontrolna, potrafi być stresująca. Ale czy naprawdę jest się czego bać? Judy już wie, co ją czeka w gabinecie i umie sobie poradzić z własnymi strachami. Wie także doskonale, że badania to naprawdę nic strasznego! Cechy: liczba stron: 24, oprawa: miękka, format: 19x18,8cm, wiek: 3+.

Historyjka "Małe Wielkie Sprawy. Judy idzie do lekarza" to opracowanie zbiorowe, więc za stworzenie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

"Małe Wielkie Sprawy. Judy idzie do lekarza" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to mądry pomysł, by dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i ułatwia rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ładne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o bohaterach pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Historia jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją spakować do torby dziecka.

Jest to krótka publikacja - jej długość to 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Małe Wielkie Sprawy. Judy idzie do lekarza została wydana przez Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to sprawdź także pozostałe publikacje tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.