Małe Wielkie Sprawy. Nowy rowerek

Dziadzio Hops ma dla Judy prezent – rowerek na dwóch kółkach! Jednak Judy co dzień wymyśla tysiąc wymówek, żeby uniknąć pierwszej przejażdżki. Czy dziadzio znajdzie sposób, by dodać wnuczce odwagi? Małe Wielkie Sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi...
8,16 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,00 zł

Opis

Dziadzio Hops ma dla Judy prezent – rowerek na dwóch kółkach! Jednak Judy co dzień wymyśla tysiąc wymówek, żeby uniknąć pierwszej przejażdżki. Czy dziadzio znajdzie sposób, by dodać wnuczce odwagi?

Małe Wielkie Sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że to, czego się obawia, może być superprzygodą!

Książki z opowiami dla dzieci w wieku przedszkolnym

  • mądre i przyjazne maluszkom historyjki
  • ulubieni bohaterowie oswajają dzieci z nowymi sytuacjami życiowymi
  • przyciągające wzrok ilustracje i dużo dobrej zabawy
  • kolorowy dyplom

Tytuł "Małe Wielkie Sprawy. Nowy rowerek" jest opracowaniem zbiorowym, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Książeczka pt. "Małe Wielkie Sprawy. Nowy rowerek" została przypisana do działu Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Wesołe historyjki z morałem zapewniają maluchowi wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to świetny pomysł, by dziecko w wieku od trzech do pięciu lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Chcąc wspierać prawidłowy rozwój dzieci w wieku od 3 lat, warto czytać z nimi napisane z myślą o nich książeczki.

5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością skłoni malucha do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także cudownym sposobem rozwijania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją wrzucić dziecku do torby.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tej serii, nie wahaj się i sprawdź też kolejne książki z cyklu "Małe Wielkie Sprawy".

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja Małe Wielkie Sprawy. Nowy rowerek została wydana przez Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to sprawdź również inne publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.