Małe Wielkie Sprawy. Pora spać

Przy zabawie i przy pracy dzień płynie szybko. Czasami zbyt szybko… Pora spać, a Judy wciąż ma jeszcze tyle do zrobienia! Jak sobie z tym poradzi? Czy dotrzyma obietnicy danej mamie, że nie pójdzie do łóżka zbyt późno? Małe Wielkie Sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z...
8,30 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,84 zł

Opis

Przy zabawie i przy pracy dzień płynie szybko. Czasami zbyt szybko… Pora spać, a Judy wciąż ma jeszcze tyle do zrobienia! Jak sobie z tym poradzi? Czy dotrzyma obietnicy danej mamie, że nie pójdzie do łóżka zbyt późno?

Małe Wielkie Sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że to, czego się obawia, może być superprzygodą!

Książki z opowiami dla dzieci w wieku przedszkolnym

  • mądre i przyjazne maluszkom historyjki
  • ulubieni bohaterowie oswajają dzieci z nowymi sytuacjami życiowymi
  • przyciągające wzrok ilustracje i dużo dobrej zabawy
  • kolorowy dyplom

Tytuł "Małe Wielkie Sprawy. Pora spać" jest pracą zbiorową, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Książeczka pt. "Małe Wielkie Sprawy. Pora spać" należy do działu "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Pozytywne historyjki z morałem zapewniają maluchowi świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbiór krótkich opowieści to mądry pomysł, by dziecko w wieku od trzech do pięciu lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Dzieci w wieku 3 lat rozwijają się w tym czasie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książek.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem doskonalenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Książka jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, łatwo ją zapakować do plecaka dziecka.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i zamów także inne książki z cyklu "Małe Wielkie Sprawy".

Jest to krótka książka - jej długość to 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Małe Wielkie Sprawy. Pora spać" udostępniło Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to sprawdź także inne tytuły od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.