Małe Wielkie Sprawy. Urodziny Judy

Na urodziny czeka się cały rok! Jednak czasami jeden gość zamienia urodzinowe przyjęcie w katastrofę. Jak Judy sobie poradzi z niesfornym kolegą? Czy tegoroczną imprezę zaliczy do udanych? Małe Wielkie Sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami....
8,56 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,16 zł

Opis

Na urodziny czeka się cały rok! Jednak czasami jeden gość zamienia urodzinowe przyjęcie w katastrofę. Jak Judy sobie poradzi z niesfornym kolegą? Czy tegoroczną imprezę zaliczy do udanych?

Małe Wielkie Sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że to, czego się obawia, może być superprzygodą!

Książki z opowiami dla dzieci w wieku przedszkolnym

  • mądre i przyjazne maluszkom historyjki
  • ulubieni bohaterowie oswajają dzieci z nowymi sytuacjami życiowymi
  • przyciągające wzrok ilustracje i dużo dobrej zabawy
  • kolorowy dyplom

Tytuł "Małe Wielkie Sprawy. Urodziny Judy" jest pracą zbiorową, więc za stworzenie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Książeczka pt. "Małe Wielkie Sprawy. Urodziny Judy" należy do działu "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Radosne historyjki z morałem zapewniają maluchowi doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to doskonały pomysł, aby kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedszkolaki w wieku 3 lat rozwijają się w tym okresie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich lektur.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga jego umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Ładne, barwne ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem kształcenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do torby.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj i sprawdź też następne książki z serii "Małe Wielkie Sprawy".

Jest to bardzo krótka książka - ma 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Małe Wielkie Sprawy. Urodziny Judy" wydało Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to sprawdź także inne pozycje tego wydawcy.

Masz do dyspozycji nieduży budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.