Mali Mistrzowie rugby Outlet

Dzięki tym książeczkom najmłodsi poznają różne dyscypliny sportu. Jak co tydzień w sobotni poranek Amelka i jej przyjaciele spotykają się, aby pograć w rugby. Gdy tylko przybywają do klubu, trener Romek rozdaje im stroje i tworzy dwie drużyny: żółtą i niebieską. Dzieci chcą jak najszybciej...
6,24 * 9,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,24 zł

Opis

Dzięki tym książeczkom najmłodsi poznają różne dyscypliny sportu.

Jak co tydzień w sobotni poranek Amelka i jej przyjaciele spotykają się, aby pograć w rugby. Gdy tylko przybywają do klubu, trener Romek rozdaje im stroje i tworzy dwie drużyny: żółtą i niebieską. Dzieci chcą jak najszybciej rozpocząć trening!

Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie Pytania Małych Mistrzów oraz miejsce na wklejenie swojego zdjęcia ? teraz i On może grać w rugby z Frankiem!

W tej serii: Mali Mistrzowie koszykówki, Mali Mistrzowie futbolu, Mali Mistrzowie rugby, Mali Mistrzowie jazdy konnej.

Autorem książeczki "Mali Mistrzowie rugby" jest Emilie Beaumont, Nathalie Belineau.

Dzieci są bardzo ciekawe otaczającej je rzeczywistości. Pogłębiaj wiedzę przedszkolaka czytając mu książki z grupy "Poznawanie świata", np. prezentowany tytuł "Mali Mistrzowie rugby", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Patrz, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania licznych pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także cudownym sposobem szlifowania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - sprawdź również inne bajki z cyklu "MALI MISTRZOWIE".

Jest to stosunkowo krótka produkcja - jej długość: 14 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Mali Mistrzowie rugby" wydało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to wybierz również pozostałe tytuły tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.